Audi A5 - Oceń swoje auto

Benzynowe Benzynowe
Diesla Diesla
Ukryj

Oceny Audi A5

5% lepiej niż w segmencie Auta sportowe (4,20)

dodano 04.02.2008 przez

Ogólnie samochód super!!! przyspieszenie poniżej 6, napęd quattro, wygodny, komfortowy i szybki samochód w porównaniu do innych GT to przecież diesel więc co by nie mówić jest bardziej ekonomiczny niż benzyna...(od właściciela RS4 słyszałem... no mój samochód idealny to super to super... i nawet raz 250 km na jednym baku przejechałem) więc w sumie nie ma co narzekać szkoda tylko że z pakietem opcji kosztuje prawie 300tys....

dodano 15.12.2009 przez

Naprawdę ciężko jest mu coś zarzucić, wspaniale wygląda i może się podobać nawet anty - fanom marki gdyż nie jest toporny i nieraz nudny jak inne auta VAG, wykończenie na najwyższym poziomie, dźwięk i prowadzenie są genialne! Ten model mimo że o zacięciu sportowym idealnie nadaje się też na auto rodzinne (wystarczy otworzyć kufer bagażnika) Polecam wszystkim zainteresowanym kupnem tego auta!

dodano 10.04.2014 przez

Wspaniałe, cudowne, fantastyczne auto. Świetnie, bardzo dokładnie i ze smakiem zaprojektowane w najdrobniejszych detalach. Elgenckie i sportowe zarazem. Mimo ze projekt ma juz pare lat, bardzo dobrze znosi próbę czasu.

dodano 11.08.2009 przez

Piękne auto, niemcy wreszcie nie muszą wstydzić się stylistyki auta ;) Do tego "oszczędny" i dynamiczny silnik diesla. Zupełnie wystarczający w trasie jak i w mieście.

dodano 29.05.2012 przez

Super, poza usterkami auto designem idealne, szybkie i oszczedne w eksploatacji - jako nowe na gwarancji bo po niej pewnie drogie w naprawach w ASO.

dodano 11.03.2011 przez

Autko idealne dla pary bez dzieci lub singla- mężczyzny. Autko piękne, doskonale jeżdżące oraz bez paru drobiazgów wręcz idealne.

dodano 28.12.2008 przez

fANTASTYCZNY SAMOCHÓD, KOMFORT, ERGONOMIA, NIEZWYKŁA URODA, ZNAKOMITA JAKOŚĆ WYKOŃCZEŃ (POBILI NA GŁOWĘ BMW)

dodano 03.12.2013 przez

Przede wszystkim bardzo ładny. Do tego czarny brilant i 19" felgi i robi wrażenie na drodze.

dodano 22.05.2014 przez

Fajny ksztalt, dobre wyposazenie, dynamiczny silnik i do tegow miare ekonomiczny.

dodano 10.08.2009 przez

bardzo dobre osiagi, silnik z turbina naprawde daje rady,warto kupic to cacko!!!