Oceny Audi A5 I Coupe 2.0 TFSI 211KM 155kW od 2007

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Audi A5 I Coupe 2.0 TFSI 211KM 155kW od 2007

~Maciej
Coupe 2.0 TFSI 211KM 155kW
Auto ogólnie bardzo fajne. Bardzo ładna linia nadwozia, jedno z ładniejszych coupe. Silnik bardzo dynamiczny, a jeżdziłem naprawde wieloma samochodami. Przyjemny w jeździe ale niestety drogi w utrzymaniu. Bardzo wrażliwy silnik - musi być w extra stanie a i tak coś bedzie trzeba robić. Łańcuch, a własciwie łańcuszek rozrzadu do wymiany max przy 190 tys. Mi przy tym przebiegu sie naciagnal i stanal, na szczescie nie odpalil juz i nie pokrzywił...
~Bartek
Coupe 2.0 TFSI 211KM 155kW
Auto z USA. 2.0tfsi 2011r. ze skrzynią tiptronic 8biegów (zf8hp) i napędem quattro. Skrzynia działa fajniej, w moim odczuciu, od tej samej skrzyni w bmw 430i. Może pracować miekko i zmieniać biegi jak rozgrzany nóż wchodzący w masło lub zmieniać je szybko jak skrzynie dwusprzęgłowe. Tryb "S" skrzyni nie sprawia, że auto magicznym sposobem staje się szybsze. Jest po prostu zawsze gotowe do akcji. Ma bardziej czuły (a wręcz przeczulony) pedał...
~Kajetan
Coupe 2.0 TFSI 211KM 155kW
Autko idealne dla pary bez dzieci lub singla- mężczyzny. Autko piękne, doskonale jeżdżące oraz bez paru drobiazgów wręcz idealne.
~Arek
Coupe 2.0 TFSI 211KM 155kW
bardzo dobre osiagi, silnik z turbina naprawde daje rady,warto kupic to cacko!!!
~Michał M.
Coupe 2.0 TFSI 211KM 155kW
Po wyeliminowaniu wady olejowej motor całkiem spoko. Oszczędny przy spokojnej jeździe i niezły wariat przy jeździe dynamicznej. Spore możliwości podniesienia mocy. (Silnik)
~Dawid
Coupe 2.0 TFSI 211KM 155kW
Wada - spalanie oleju, trzeba poprawić konstruktorów we własnym zakresie, a to niestety kosztuje. (Silnik)
~wurger
Coupe 2.0 TFSI 211KM 155kW
Dynamiczny i oszczędny. Uwaga na 2.0TFSI do 2011 roku lubiały brać sporo oleju, Pełna naprawa w ASO (tzw. Stage 2) ponad 10 tysięcy. (Silnik)
3,2
~Jury
Coupe 2.0 TFSI 211KM 155kW
Silnik ma moc lecz gdy pojechałem na hamownie przed chipem, otworzyłem oczy ze zdumienia i przerażenia. Utrata 37 koni po 17tyś km to chyba jakiś żart, mechanik dopiero mnie mile oświecił że silniki TFSI i FSI to najgorszy bubel ponieważ centralnie umieszczony wtryskiwacz nie zmywa tam czegoś z dolotu z odmy i zapycha zawory brudem czy jakoś tak nie wiem nie znam się. Szczerze odradzam ten silnik, auto fajne. (Silnik)
~Artur W
Audi A5 I Coupe