Oceny Audi A5 I Sportback

Oceny Audi A5 I Sportback – wybierz silnik

Najnowsze oceny Audi A5 I Sportback

~MR
Sportback 2.0 TDI 170KM 125kW
Samochód naprawdę fajny wdzięczny i przykuwa uwagę pewnie się prowadzi do tego stage 1 zrobiony na 200 koni i 405 aczkowiek samochód posiadam rok i 2 miesiące a zdążyłem w niego włożyć 12 tysiący gdyby nie tak częste awarie samochodu dałbym 5 gwiazdek ale może to dlatego ze poprzedni właściciele nie zbyt dbali o ten samochód i dawali słabe części Szczerze kupiłbym bym ten samochód ale tylko w wersji 3.0d z quattro aczkolwiek będę go zmieniał...
~Kuba
Sportback 2.0 TDI 170KM 125kW
Samochód bardzo godny polecenia. Poza drobnymi mankamentami naprawdę trudno się do czegoś przyczepić. Auto jest dość praktyczne na co dzień, a sportowe zacięcie zwiększa przyjemność z jazdy. O doskonałym wyglądzie nie muszę nawet wspominać...
~Piotr
Sportback 2.0 TFSI 211KM 155kW
piekne auto - kompromis pomiedzy sporotwym charakterem a rodzinno-ergonomicznym uzytkowaniem
~Darko
Sportback 2.0 TFSI 180KM 132kW
Bardzo dobry samochód , wcześniej jeździłem audi A4 i A5 to inna bajka
2,9
~driver
Sportback 2.0 TFSI 211KM 155kW
Auto aspiruje do klasy premium, natomiast jest awaryjne, zrobione ze średniej jakości materiałów. Nie polecam ! Za taką cenę wymaga się doskonałej jakości a średniactwa.
~jerlek
Sportback 2.0 TFSI 211KM 155kW
bez zachwytu. haslo "przewaga dzieki technice sie nie sprawdza"
Dziennik kosztów dla Audi A5 I Sportback
~delikwent
Sportback 2.0 TDI 170KM 125kW
Przede wszystkim bardzo ładny. Do tego czarny brilant i 19" felgi i robi wrażenie na drodze.
~szklarz
Sportback 3.0 TDI 240KM 177kW
Super, poza usterkami auto designem idealne, szybkie i oszczedne w eksploatacji - jako nowe na gwarancji bo po niej pewnie drogie w naprawach w ASO.
~Wery
Sportback 2.0 TDI 143KM 105kW
~KamCK
Sportback 2.0 TFSI 180KM 132kW
Po zakupie okazało się ze silnik bierze około 0,7 oleju na 1000 km. Wykonałem stage 1 w salonie audi (900 zł), spadek do około 0,3 l na 1000 km, następnie zmieniłem olej z castrola 5w30 na valvoline 5w40 i zużycie spadło do około 0,15.Jest teraz zupełnie akceptowalne.Przy mojej jeździe dolewam 0,5 l raz na pół roku.Sam silnik fajnie się sprawuje jeżeli chodzo o osi.ągi jak na 180 km. (Silnik)
Audi A5 I Sportback