Ocena kierowcy - Audi A6 C5 Avant

rdabrows@wsisiz.edu.pl, 21 lat temu
Silnik 1.9 TDI 110KM 81kW
Rok produkcji 1999
Audi A6 C5 Avant 1.9 TDI 110KM 81kW 1998-2001 - Oceń swoje auto
Auto zostalo sprowadzone z Niemiec.Nie wiem jaka bylaby moja ocena gdyby samochod jezdzil przez 115tys km po polskich drogach. Po przyjezdzie do Polski i sprawdzeniu samochodu na stacji diagnostycznej np. amortyzatory nie wykazywaly praktycznie zadnego zuzycia.Wszystkie elementy byly sprawne.Ten wahacz posul sie najprawdopodobniej na polskich drogach.Jedyna wada jest fakt ze popsul sie przeplywomierz powietrza.Ceny serwisu w polsce sa chore w porownaniu z tymi w Niemczech.Jesli ktos mieszka przy granicy proponuje jezdzic do Niemiec. Ceny sa takie same jak w Warszawie a obsluga o wiele lepsza.Oplaca sie takze kupic tam czesci a w Polsce tylko wymienic.
przepływomierz powietrza jest do wymiany. Efekt jest taki ze turbodoladowanie nie dziala tak jak powinno.Brak jest dynamiki.Koszt wymiany w Niemczech 900zł, koszt w Polsce 1500zł
Nie mialem z nia zadnych problemow.
mam do wymiany jeden wahacz.Pozatym jest doskonale.
Tak dobrego wykonczenia nie ma zaden samochod (No moze Mercedes i BMW - chociaz osobiscie twierdze ze wykonczenie w A6 jest super)
W lecie gdy klimatyzacja pracuje bardzo intensywnie, wystepuje efekt skraplania sie wody lub nieszczelnosc na jakims przewodzie.Powoduje do kaluze na jezdni.
Baaaardzo duz miejsca.Jestem wysoki i zarowno pasazer siedziacy za mna jak i ja nie mamy zadnych problemow z miejscem.
10.5l w miescie, 7l na trasie - jezdze przez caly rok z wlaczona klimatyzacja
wymienialem w tym samochodzie tylko klocki hamulcowe. Po takim przebiegu sa do wymiany takze przednie tarcze.
Audi A6 C5 Avant