Ocena kierowcy - Audi A6 C5 Sedan

Maciek_lex, 17 lat temu
Silnik 2.4 V6 165KM 121kW
Rok produkcji 1997
Audi A6 C5 Sedan 2.4 V6 165KM 121kW 1997-2001 - Oceń swoje auto
Autem jeździ się wspaniale nie trzeba się zastanawiać przed wyprzedzaniem , po prostu wciska się gaz i jedzie. Nie odczuwa się również różnicy czy jedziemy 110km/h czy 190km/h. Na zakrętach trzyma się super , dziury również no i napęd na 4 kółka jest wspaniały. Minusami są - duże spalanie , części też nie są za tanie. Przy wymianie oleju wchodzi 5,5 litra. Jest to auto dla tych którzy cenią sobie komfort i prestiż z posiadania auta a nie zwracają za bardzo uwagi na to że świece muszą być platynowe za 250zł a nie zwykłe za 100zł a takich przypadków można wymieniać i wymieniać. Jeżeli ktoś jest zainteresowany i myśli o Audi A6 albo Mercedesie E-klass albo o BMW 5 - ja miałem wszystkie z tych aut i SZCZERZE POLECAM AUDI.
Silnik super pracuje , elastyczny , cichy i szybki. Na piątym biegu można jechać prawie jak automatem od 60 do 240km/h
Skrzynia rewelacja każdy bieg wchodzi idealnie , przzzytym biegi są elastyczne.
Wszystko bardzo dobrze tylko troche mały promień skrętu. Dziury i nieruwności jak narazie idealnie pochałania.
Duże auto co tu wiele pisać, trzeba się przyzwyczaić.
Tutaj widać , że to jest Audi. REWELACJA.
Bez problemu. Troszkę piszczy jakaś przesłona od nadmuchu pod maską ale już się przyzwyczaiłem. Grzeje i chłodzi oczywiście dwustrefowy klimatronic także nie ma się do czego doczepić.
Jako kierowca muszę sobie dostować fotel idealnie bo inaczej jest nie wygodnie.
Słyszę jednie radio albo pomruki silnika które są lepsze niż muzyka.
no to niestety jest najsłabszy punkt :) ale kupując takie auto trzeba się z tym liczyć. W dużej mierze spalanie zależy od stylu jazdy. Przy szybkiej jeździe po mieście i deptaniu w pedał łykonł 17 litrów, przy średniej jeździe na trasie (czasem 90km/h czasem 160km/h) wyszło 10,5 litra. Średnio bierze 13,5 litra.
Porównując to co można kupić za tą cene (ja dałem mc temu 32000zł) to jest to chyba najlepsze auto za te pieniądze.
jeżdze autem trochę ponad miesiąc przejechałem ok.5000km narazie i nic nie zauważyłem jeżeli się coś zmieni albo minie więcej czasu to dopisze.

Usterki Audi A6 C5

Audi A6 C5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu