Ocena kierowcy - Audi A6 C5 Sedan

kierowca:), 14 lat temu
Silnik 1.9 TDI 110KM 81kW
Rok produkcji 2000
Audi A6 C5 Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW 1997-2001 - Oceń swoje auto
Karoseria : to wogóle nie rdzewieje ta blacha jest na wieki!!!!!!!!
powiem tak ludzie gadają PANIE podwozie aluminiowe pewnie się psuje duży koszt itp itd ale jeśli nawet w końcu coś padnie to przy przebiegu 300tys to chyba nie powinienem mieć pretensji... a poza tym za to cenę można kupić inne nowsze ale czy warto????
nie powiem że doskonały bo każdy by chciał od czasu do czasu dać w kość a tu jest \'tylko\' 110km ale na spokojną jazdę po mieście z jaką głównie mam do czynienia (kierowca taxi) jest super!!
nic dodać nic ująć!! jak dla mnie rewelacja 5biegowy manual szkoda tylko że nie ma 6 biegu
może małą ilością samochodów jeździłem w życiu ale tym to się po prostu płynie!!!!
cofanie lekko utrudnione ze względu na długi kufer - trudny do wyczucia poza tym bez zastrzeżeń
cena do jakości - za tą samą cenę można kupić 3lata młodszego passata ale czy warto?? wg mnie NIEE jakość materiałów zastosowanych w audi o wiele lepsza niż u konkurencji
w zimie (-20) samochód potrzebuje około 10min do nagrzania później bez problemu natomiast co do lata bez zastrzeżeń
typowa limuzyna dla 4os - dla wszystkich zapewniony wysoki komfort no bo czy istnieje samochód w tej klasie dla 5os?? no chyba tylko skoda superb bo jest trochę szersza
przy prędkościach powyżej 150km/h trochę lipa, zimą na początku jak silnik zimy terkocze jak to diesel:(
miasto max 8l/100 trasa udało mi się zejść poniżej 5l/100 ale na ogół jak gdzieś jeżdżę w trasy to 6l/100 wg mnie to jest bardzo dobry wynik
a kto by nie chciał samochodu za złotówkę??
to jest cała klasa audi stuki puki?? szukać w innych samochodach tutaj ich brak
wymiana obu przegubów cena (150szt ruville) klocki (wiadoma sprawa) regeneracja turbiny:/ i tu ból bo koszt 900zl no i to jest największy mankament tego auta ponieważ nie da się tego przewidzieć kiedy się popsuje ale jak na przebieg to myślę że jest super!!!!

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 110KM 81kW [l/100km]

6,2