Konkurs - Poznaj Leona Cuprę

Niecodzienna moc na co dzień

Audi A6 C6 - Oceń swoje auto

lista nadwozi Audi A6 C6

lista silników Audi A6 C6

Oceny Audi A6 C6

1% lepiej niż w segmencie Wyższa klasa średnia (4,30)

dodano 22.01.2014 19:16:18 przez

Auto jest piękne i przestronne. To w zasadzie tyle. Samochód kupiony jako używany, ale z pewnego źródła. Kupiłem auto od krewnego, który użytkował to auto od nowości. Wiedziałem wszystko o historii napraw, więc byłem w miarę zorientowany. Niestety tylko w miarę. Zdecydowałem sie na ten silnik, bo miał dobre opinie. Okazało się, że w stosunku do starego 2.4 jest beznadziejny. Ale od początku- Zachowałem sie jak amator, bo zachwyciłem się kulturą pracy silnika V6 ( jak w każdym V6), poteżnym wnętrzem i gigantycznym bagażnikiem. Oprócz tego- świetnie wykonana deska rozdzielcza i niezłe wyposażenie. Później przyszło ochłodzenie. najpierw wysiadł nastawnik rozrządu( chyba dobrze piszę) niby auto ma łańcuch, a naprawa ponad 8 tys z wymiana łańcucha. Później pompa ABS, z resztą kilkukrotnie. Za każdym razem prawie 1 tys. zł. Przestają działać najbardziej oczywiste elementy wnętrza. Zawieszenie jest mało trwałe i drogie. Wycierają się plastiki na konsoli środkowej.Zepsuł się czujnik poziomu paliwa. I wiele innych usterek Do tego auto spala minimum 12 LPG mimo topowej instalacji. Potrafi też spalić w mieście 18. Materiał na boczkach drzwi wygląda jak w Kii. Biegi chodzą ciężko i nieprecyzyjnie- regularnie włączam V zamiast III. I największa wada- zawieszenie. Jest dość głośne i przede wszystkim sztywne. I nie chodzi o sprężystość jak w BMW, która jest równoznaczna z świetnym prowadzeniem. W Audi zawieszenie jest po prostu nieudane. ( mam opony o wysokim profilu)Nawet na włoskiej autostradzie auto non- stop podryguje. Wrażenie jest jak w aucie 2 klasy niżej. Niestety Mercedes i BMW robią dużo lepsze auta, takie, w których czuć klasęAudi to tylko VAG i to widać w użytkowaniu. To auto jest moim życiowym rozczarowaniem

dodano 21.12.2012 09:34:16 przez

Samochód na lata jest niezawodny , duży przestronny oszczędny i tani w eksploatacji Przez 50tys zrobione przez ostanie 2 lata nie zrobiłem w nim nic oprócz cześci eksploatacyjnych Nadwozie całkowicie ocynkowane niezniszczalne nadzwyczajna trwałość układu wydechowego, amartyzatorów 220 tys nie ma stuków , zresztą audi jest znana z trwałości Precyzyjny układ kierowniczy niesamowita ergonomia , Wszystko rozmieszone pod ręką. Używanie tego samochodu sprawia naprawdę frajdę ponadczasowy design,gdy wchodzę na parking na prawdę ten samochód mi się podoba ! nowoczesna technika oraz prestiż jakie daję marka Audi. Na pewno kupiłbym to auto jeszcze raz polecił je sąsiadowi nie mam zastrzeżeń. Kupiłem za 1/3 ceny nowego z przebiegiem 170tys i od 3 lat jeżdżę z radością . Jest dedykowane przede wszystkim do długich wojaży z rodzina ja np 5 osób na wakacje. Rewelacyjna pojemność bagażnika - 5 walizek . Mimo że to AVANT czuję się w nim jak w rasowej limuzynie polecam ludziom ceniącym estetykę i wysoki komfort. Narzekania innych wynikają pewnie z tego że kupili okazyjne egzemplarze z nie pewnych rąk. Nie ma co oszczędzać lepiej kupić drożej i cieszyć się jazdą.

dodano 24.12.2012 08:14:13 przez

Samochód prowadzi się znakomicie (szczególnie dobry na długie trasy). Pełen komfort, cisza i wygoda. Jest bardzo dobrze spasowany na zewnątrz jak i wewnątrz. Bardzo dobra jakość materiałów wykończeniowych Jeżeli wszystkie wymiany oraz ewentualne usterki robione są na czas, to nie ma się do czego przyczepić! Tylko wsiadać i cieszyć się jazdą. Auto posiadam 3,5 roku i jest naprawdę super!!! Kupiłem ten samochód pełen obaw, zaraz po gwarancji zrobiłem chip tuning .Samochód ma teraz 180Km i 390 Nm jeździ optymalnie i mniej pali przy większych prędkościach. 2.0 tdi sprawdza się w zupełności ! Zresztą to najpowszechniejszy diesel w Europie . Pasaty Octavie, Superby, Outlander wszystko jeździe ja jednostce 2.0 tdi od vw. Chyba ponownie trafiłem z modelem, oprócz wymiany napędu pompy oleju jest OK. 2006 rok, 260000 km przebiegu, orginalne zawiszenie i amory, brak rdzy, akumulator i ksenony od nowości, sprzęgło i turbina też, tani w eksploatacji. .Mała utrata wartości. Żal sprzedawać.

dodano 17.03.2012 02:05:55 przez

Przesiadłem się do tego auta z golfa IV 1.6, więc siłą rzeczy wszystko w audi wypada fenomenalnie bazując na moich poprzednich doświadczeniach. Czuję się w A6 jakbym wykonał skok w przyszłość pod każdym względem - komfortu jazdy przede wszystkim. Uwielbiam patrzeć na ten samochód, jest wciąż piękny i nie chce mi się znudzić, a w środku mógłbym siedzieć i siedzieć. Wspaniały żwawy silnik, niskie spalanie (jak na taką limuzynę) w moim przypadku między 8-9 litrów i nieprzeciętna jakość wykonania. Kupując to auto jako spodziewający się dziecka przyszły tata, potrzebowałem przede wszystkim bezpiecznej, godnej zaufania, dużej limuzyny kombi. Dostałem wszystko to co chciałem i jeszcze trochę. Mogę powiedzieć ze swojego doświadczenia, że opłaca się wydać nieco więcej i cieszyć się z tego auta, bo naprawdę jest wart swojej ceny.

dodano 04.02.2013 11:26:39 przez

Samochód na lata , niezawodny , oszczędny i tani w eksploatacji , nadwozie całkowicie ocynkowane niezniszczalne jeżeli nie jest powypadkowe , nadzwyczajna trwałość układu wydechowego, amartyzatorów i całego zawieszenia auta. Precyzyjny uklad kierowniczy . Po prostu wierny i niezawodny i posłuszny przyjaciel kierowcy. Auto potężne, na drodze jesteś jednym z największych aut typu kombi. Silnik mógłby mniej wpadać w wibracje, nie jest to wzorowa kultura pracy, ale radzi sobie świetnie z masą auta i pracuje bardzo cicho. piękna linia i agresywny wygląd połączony z lekkim dostojeństwem. Po tuningu elektronicznym jeszcze lepsze wrażenia z jazdy. Polecam osobom szukającym komfortu, prestiżu i niezawodności. Deska rozdzielcza tego auta jest naprawdę perfekcyjnie dopracowana i na dodatek piękna.

dodano 27.04.2010 23:14:12 przez

Nie lubie tego auta. OK, kupiłem bo się zauroczyłem ale czar prysł szybko jak po przygodzie z dyskoteki. Choinka bazarowych diód w reflektorach zamontowana ku uciesze gawiedzi, a ja się teraz wstydze bo sie gapią. Audi to "kultowa" sylwetka Passata, która udaje limuzyne z jajcami ale od tych jajec jest całe kilometry daleko. NUDA i pospolitość - gdzie ja miałem oczy. Sumując: - dobry technicznie samochód ale dla teścia który spędza wieczory polerując go w garażu. Pokażcie mi 5 szczegółów różniących go od : passata, skody superb, toyoty avensis, opla jakiegośtam i innych nudnych do wyrzygania pojazdów. Jak się wydaje 220tys to trzeba nabrać powietrza i pomysleć - ja tego nie zrobiłem; k...wa!

dodano 27.11.2013 10:47:01 przez

Fajna konstrukcja bezpieczny napęd na wszystkie koła za pośrednictwem torsena a nie jak w innych markach sprzęgła hydro. Same plusy napędu od mechanicznej zasady działania, prędkości, po wytrzymałość elementów. Zawieszenie komfortowe wielowachacz w tych silnikach dość mocny, na pewno mocniejszy od wersji w a4. Elementy kokpitu dobrze spasowane. Cicho. PrEstronnie. Czasami deska skrzypi na nierównościach. Nagłośnienie audio dobre w podstawie u mnie akurat bose. Najwiecej radości daje wyposażenie auta a w tym silniku spotkamy sie na pewno z bogatsza opcja tj grzana kanapa z tylu sciemniajace lusterka zewnętrzne, podświetlenie listew ozdobnych itd.

dodano 26.11.2010 12:15:28 przez

Myślę, że auto jest super i zadowoli najwybredniejszych. Silnik wystarczający, a przy tym duuużżżooo oszczędniejszy od 3.0 TDI (sprawdzone). Bardzo polecam skrzynię multitronik i nie należy się jej bać, jazda bajka. Miałem poprzednio takie same Audi z tym samym silnikiem i kupiłem takie jeszcze raz. Szczerze polecam tym, którzy zastanawiają się nad innym motorem w tym aucie. Jeżeli ktoś doradza wam silnik 3.0 TDI to zastanówcie się bo ekonomiczność tam nie istnieje, a przy okazji zobaczcie ile jest A6 C6 z silnikami 3.0 a ile z 2.7 oczywiście TDI.

dodano 21.06.2013 10:22:27 przez

Auto użytkuję już 5 lat, oryginalny przebieg 180 000, odkupiłem od wujka który kupił je w salonie. Brak poważnych usterek, eksploatacja wcale nie jest droga, bardzo dobre auto na dłuższe wyjazdy, bardzo komfortowe, przestronne, zwinne w prowadzeniu. Na dzień dzisiejszy nie widzę lepszej alternatywy w tej cenie. Dodam, ze bardzo lubię markę, od czasow studiów miałem audiki, ale wcześniej były to stare auta po przejściach. Jak do tej pory się nie zawiodłem. Szczegółowa ocena poniżej, ma nadzieję że ktoś skorzysta.

dodano 19.05.2012 20:05:55 przez

Kupiłem swoje auto od pierwszego właściciela z pełną dokumentacją z przebiegiem 56700 bezwypadkowe szukałem około 4 miesięcy co mogę powiedzieć po przejechaniu paru tysięcy km.to że napęd na jedną oś jest może bardziej ekonomiczny ale wrażenia z jazdy zimą czy w deszcz w porównaniu do Subaru czy Allrouda którym jeździłem przed Subaru należą do raczej ekstremalnych przy śliskiej nawierzchni auto daje radę ale to nie Quattro miałem świadomość co robię poza tym jest naprawdę bardzo zacnie cicho i wygodnie

Auta taniej niż w salonie

Dowiedz się więcej o Audi A6

Przeczytaj o Audi A6

Audi RS6 Avant - praktyczny potwór
Audi RS6 Avant - praktyczny potwór 802 770 złotych. Tyle kosztowało testowe Audi RS6 Avant. Kwota robi wrażenie, a samochód? Wydaje się, że właśnie do tego został stworzony.

Audi A6 - zobacz filmy

Audi RS6 Avant - zapowiedź testu
Audi RS6 Avant - zapowiedź testu Oto kolejna zapowiedź testu, który opublikujemy już niedługo. Tym razem w redakcji pojawił się Audi RS6 Avant. Pamiętaj, aby śledzić naszą stronę oraz subskrybować nasz kanał, aby niczego nie przegapić!
Audi RS6 Avant 4.0 TFSI 560 KM - acceleration 0-100 km/h
Audi RS6 Avant 4.0 TFSI 560 KM - acceleration 0-100 km/h Dokładny pomiar przyspieszenia Audi RS6 Avant z silnikiem 4.0 TFSI 560 KM wykonany za pomocą DriftBoxa.

Audi A6 C6 187