Ocena kierowcy - Audi A6 C6 Avant

Karol, 11 lat temu
Silnik 2.0 TDI 140KM 103kW
Rok produkcji 2006
Audi A6 C6 Avant 2.0 TDI 140KM 103kW 2005-2008 - Oceń swoje auto
Samochód prowadzi się znakomicie (szczególnie dobry na długie trasy). Pełen komfort, cisza i wygoda. Jest bardzo dobrze spasowany na zewnątrz jak i wewnątrz. Bardzo dobra jakość materiałów wykończeniowych Jeżeli wszystkie wymiany oraz ewentualne usterki robione są na czas, to nie ma się do czego przyczepić! Tylko wsiadać i cieszyć się jazdą. Auto posiadam 3,5 roku i jest naprawdę super!!! Kupiłem ten samochód pełen obaw, zaraz po gwarancji zrobiłem chip tuning .Samochód ma teraz 180Km i 390 Nm jeździ optymalnie i mniej pali przy większych prędkościach. 2.0 tdi sprawdza się w zupełności ! Zresztą to najpowszechniejszy diesel w Europie . Pasaty Octavie, Superby, Outlander wszystko jeździe ja jednostce 2.0 tdi od vw. Chyba ponownie trafiłem z modelem, oprócz wymiany napędu pompy oleju jest OK. 2006 rok, 260000 km przebiegu, orginalne zawiszenie i amory, brak rdzy, akumulator i ksenony od nowości, sprzęgło i turbina też, tani w eksploatacji. .Mała utrata wartości. Żal sprzedawać.
Samochód dla osób umiejących obsługiwać taki silnik. Wtedy na pewno nie zdarzy się by była jakakolwiek awaria. Godny polecenia.
jest to moje trzecie audi ktore mnie nie zawiodlo
bez zastrzeżeń
jak to w niemieckim aucie wszystko pod ręką
grzeje od razu w zimie, latem klima daje rade ,
przy 190 mam wystarczająco miejsca
180 na autostradzie nic nie słyszę
8-8,5 miasto 6-6,5 trasa
Super nie ma nić lepszego w tej cenie !
Jeżeli nabędziemy zadbany egzemplarz to można się nim pocieszyć. Inaczej jak się kup auto od handlarza i zamiast deklarowanych 200tys jest 350 .
brak brak brak

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI 140KM 103kW [l/100km]