Ocena kierowcy - Audi A6 C6 Avant

Silnik 2.0 TDI 140KM 103kW
Rok produkcji 2007
Audi A6 C6 Avant 2.0 TDI 140KM 103kW 2005-2008 - Oceń swoje auto
Silnik : Dynamiczny i niewysilony ,
Samochód na lata jest niezawodny , duży przestronny oszczędny i tani w eksploatacji Przez 50tys zrobione przez ostanie 2 lata nie zrobiłem w nim nic oprócz cześci eksploatacyjnych Nadwozie całkowicie ocynkowane niezniszczalne nadzwyczajna trwałość układu wydechowego, amartyzatorów 220 tys nie ma stuków , zresztą audi jest znana z trwałości Precyzyjny układ kierowniczy niesamowita ergonomia , Wszystko rozmieszone pod ręką. Używanie tego samochodu sprawia naprawdę frajdę ponadczasowy design,gdy wchodzę na parking na prawdę ten samochód mi się podoba ! nowoczesna technika oraz prestiż jakie daję marka Audi. Na pewno kupiłbym to auto jeszcze raz polecił je sąsiadowi nie mam zastrzeżeń. Kupiłem za 1/3 ceny nowego z przebiegiem 170tys i od 3 lat jeżdżę z radością . Jest dedykowane przede wszystkim do długich wojaży z rodzina ja np 5 osób na wakacje. Rewelacyjna pojemność bagażnika - 5 walizek . Mimo że to AVANT czuję się w nim jak w rasowej limuzynie polecam ludziom ceniącym estetykę i wysoki komfort. Narzekania innych wynikają pewnie z tego że kupili okazyjne egzemplarze z nie pewnych rąk. Nie ma co oszczędzać lepiej kupić drożej i cieszyć się jazdą.
Wystarczająca moc niby tylko 140 km a ciągnie od dołu do tego mega ekonomiczny 5,8 trasa 7l miasto i to za największe kombi w klasie premium
nic bym w niej nie zmieniał !
perfekcyjny , tłumi wszystko przebieg 220 tys nic nie stuka
mogła by być lepsza na boki
doskonała wszystko pod ręką ,wszystko przemyślane, intuicyjne siadasz i wiesz , menu MMI doskonałe
po 2 minutach w zimie wieje ciepło ,szyby nigdy nie parują kratki z tyłu dla pasażerów po bokach oraz na środku !
mam 185 i 100Kg miejsca dużo , z tyłu za mną nikt nie narzeka.
Na autostradzie zapakowany z rodziną jadę 160 i żona nie mówi że mam zwolnić nawet nie wie
doskonała dla tej klasy 5,8 trasa za 120 km 6,5 dla 160km 7-7,2 miasto
Nie ma lepszego kombi w tej cenie !
Nie wiem o co chodzi poprzednikom może o to że kupili sobie audi w rewelacyjnej cenie myśląc że można kupi okazyjnie i zamiast przebiegu 160tys jest 320tys i coś się psuje ja mam 220tys oprócz oleju i klocków nie zrobiłem nic przez ostanie 2 lata.
Jade leje paliwo nie wiem co to awarie serio

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI 140KM 103kW [l/100km]

Audi A6 C6 Avant