Oceny Audi A6 C6 Avant 2.0 TDI 140KM 103kW 2005-2008

Audi A6 C6 Avant 2.0 TDI 140KM 103kW 2005-2008 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Audi A6 C6 Avant 2.0 TDI 140KM 103kW 2005-2008

~Karol
Avant 2.0 TDI 140KM 103kW
Samochód prowadzi się znakomicie (szczególnie dobry na długie trasy). Pełen komfort, cisza i wygoda. Jest bardzo dobrze spasowany na zewnątrz jak i wewnątrz. Bardzo dobra jakość materiałów wykończeniowych Jeżeli wszystkie wymiany oraz ewentualne usterki robione są na czas, to nie ma się do czego przyczepić! Tylko wsiadać i cieszyć się jazdą. Auto posiadam 3,5 roku i jest naprawdę super!!! Kupiłem ten samochód pełen obaw, zaraz po gwarancji...
~Marek
Avant 2.0 TDI 140KM 103kW
Samochód na lata jest niezawodny , duży przestronny oszczędny i tani w eksploatacji Przez 50tys zrobione przez ostanie 2 lata nie zrobiłem w nim nic oprócz cześci eksploatacyjnych Nadwozie całkowicie ocynkowane niezniszczalne nadzwyczajna trwałość układu wydechowego, amartyzatorów 220 tys nie ma stuków , zresztą audi jest znana z trwałości Precyzyjny układ kierowniczy niesamowita ergonomia , Wszystko rozmieszone pod ręką. Używanie tego...
~Konrad Wawa
Avant 2.0 TDI 140KM 103kW
Auto potężne, na drodze jesteś jednym z największych aut typu kombi. Silnik mógłby mniej wpadać w wibracje, nie jest to wzorowa kultura pracy, ale radzi sobie świetnie z masą auta i pracuje bardzo cicho.
3,8
~pazurro
Avant 2.0 TDI 140KM 103kW
Za takie pieniadze i tak wybralbym Subaru i jeszcze zostaloby mi na super wakacje i pare drobiazgow. Audi quatro bedzie sie o wiele lepiej prowadzil niz ten z napedem na jedna os - ale czy to warte tych pieniedzy? Audi ma na pewna najlepsza blachare z obecnie produkowanych samochodow. Poza tym A 6 jest bardzo niski, na polskie drogi odradzam - auto super na niemieckie autobany albo na drogi skandynawskie.
~zbigniew.wid @ hoga.pl
Avant 2.0 TDI 140KM 103kW
Samochód na lata , niezawodny , oszczędny i tani w eksploatacji , nadwozie całkowicie ocynkowane niezniszczalne jeżeli nie jest powypadkowe , nadzwyczajna trwałość układu wydechowego, amartyzatorów i całego zawieszenia auta. Precyzyjny uklad kierowniczy . Po prostu wierny i niezawodny i posłuszny przyjaciel kierowcy.
~Arek
Avant 2.0 TDI 140KM 103kW
Wygodne auto, naprawdę dobrze wyciszone lecz wciąż zbyt drogie części do niego i jak coś się zepsuje to zaboli portfel.
3,1
~jacek15
Avant 2.0 TDI 140KM 103kW
To nie sa te same audi co 15 lat temu. Ceny w górę jakość w dół.
~ENcodaman
Avant 2.0 TDI 140KM 103kW
Jestem bardzo zadowolony z samochodu, jeździłem również 2,7 i poza lepszą kulturą pracy te 30 KM są niezauważalne (szczególnie przy A/T)
~polish driver
Avant 2.0 TDI 140KM 103kW
Drogi w utrzymaniu.Brak serwisu z prawdziwego zdarzenia /tzw.autoryzowane omijam szerokim łukiem/.Wrażliwy na kiepskie paliwo i wertepy zwane drogami.
~gizmo1983
Avant 2.0 TDI 140KM 103kW
Jestem ogólnie zadowolony z tego auta, ale myślałem, że jego możliwości będą lepsze. Gdybym miał kupować jeszcze raz auto to na pewno kupiłbym z większym napędem i w Quatro.
Audi A6 C6 Avant