Audi A6 C6 2.0 TDI 140KM 2004-2010 - Oceń swoje auto

Oceny Audi A6 C6 2.0 TDI 140KM 2004-2010

85% lepiej niż w segmencie Wyższa klasa średnia (0,00)

dodano 21.12.2012 09:34:16 przez

Samochód na lata jest niezawodny , duży przestronny oszczędny i tani w eksploatacji Przez 50tys zrobione przez ostanie 2 lata nie zrobiłem w nim nic oprócz cześci eksploatacyjnych Nadwozie całkowicie ocynkowane niezniszczalne nadzwyczajna trwałość układu wydechowego, amartyzatorów 220 tys nie ma stuków , zresztą audi jest znana z trwałości Precyzyjny układ kierowniczy niesamowita ergonomia , Wszystko rozmieszone pod ręką. Używanie tego samochodu sprawia naprawdę frajdę ponadczasowy design,gdy wchodzę na parking na prawdę ten samochód mi się podoba ! nowoczesna technika oraz prestiż jakie daję marka Audi. Na pewno kupiłbym to auto jeszcze raz polecił je sąsiadowi nie mam zastrzeżeń. Kupiłem za 1/3 ceny nowego z przebiegiem 170tys i od 3 lat jeżdżę z radością . Jest dedykowane przede wszystkim do długich wojaży z rodzina ja np 5 osób na wakacje. Rewelacyjna pojemność bagażnika - 5 walizek . Mimo że to AVANT czuję się w nim jak w rasowej limuzynie polecam ludziom ceniącym estetykę i wysoki komfort. Narzekania innych wynikają pewnie z tego że kupili okazyjne egzemplarze z nie pewnych rąk. Nie ma co oszczędzać lepiej kupić drożej i cieszyć się jazdą.

dodano 24.12.2012 08:14:13 przez

Samochód prowadzi się znakomicie (szczególnie dobry na długie trasy). Pełen komfort, cisza i wygoda. Jest bardzo dobrze spasowany na zewnątrz jak i wewnątrz. Bardzo dobra jakość materiałów wykończeniowych Jeżeli wszystkie wymiany oraz ewentualne usterki robione są na czas, to nie ma się do czego przyczepić! Tylko wsiadać i cieszyć się jazdą. Auto posiadam 3,5 roku i jest naprawdę super!!! Kupiłem ten samochód pełen obaw, zaraz po gwarancji zrobiłem chip tuning .Samochód ma teraz 180Km i 390 Nm jeździ optymalnie i mniej pali przy większych prędkościach. 2.0 tdi sprawdza się w zupełności ! Zresztą to najpowszechniejszy diesel w Europie . Pasaty Octavie, Superby, Outlander wszystko jeździe ja jednostce 2.0 tdi od vw. Chyba ponownie trafiłem z modelem, oprócz wymiany napędu pompy oleju jest OK. 2006 rok, 260000 km przebiegu, orginalne zawiszenie i amory, brak rdzy, akumulator i ksenony od nowości, sprzęgło i turbina też, tani w eksploatacji. .Mała utrata wartości. Żal sprzedawać.

dodano 04.02.2013 11:26:39 przez

Samochód na lata , niezawodny , oszczędny i tani w eksploatacji , nadwozie całkowicie ocynkowane niezniszczalne jeżeli nie jest powypadkowe , nadzwyczajna trwałość układu wydechowego, amartyzatorów i całego zawieszenia auta. Precyzyjny uklad kierowniczy . Po prostu wierny i niezawodny i posłuszny przyjaciel kierowcy. Auto potężne, na drodze jesteś jednym z największych aut typu kombi. Silnik mógłby mniej wpadać w wibracje, nie jest to wzorowa kultura pracy, ale radzi sobie świetnie z masą auta i pracuje bardzo cicho. piękna linia i agresywny wygląd połączony z lekkim dostojeństwem. Po tuningu elektronicznym jeszcze lepsze wrażenia z jazdy. Polecam osobom szukającym komfortu, prestiżu i niezawodności. Deska rozdzielcza tego auta jest naprawdę perfekcyjnie dopracowana i na dodatek piękna.

dodano 21.06.2013 10:22:27 przez

Auto użytkuję już 5 lat, oryginalny przebieg 180 000, odkupiłem od wujka który kupił je w salonie. Brak poważnych usterek, eksploatacja wcale nie jest droga, bardzo dobre auto na dłuższe wyjazdy, bardzo komfortowe, przestronne, zwinne w prowadzeniu. Na dzień dzisiejszy nie widzę lepszej alternatywy w tej cenie. Dodam, ze bardzo lubię markę, od czasow studiów miałem audiki, ale wcześniej były to stare auta po przejściach. Jak do tej pory się nie zawiodłem. Szczegółowa ocena poniżej, ma nadzieję że ktoś skorzysta.

dodano 21.03.2011 05:54:58 przez

Za takie pieniadze i tak wybralbym Subaru i jeszcze zostaloby mi na super wakacje i pare drobiazgow. Audi quatro bedzie sie o wiele lepiej prowadzil niz ten z napedem na jedna os - ale czy to warte tych pieniedzy? Audi ma na pewna najlepsza blachare z obecnie produkowanych samochodow. Poza tym A 6 jest bardzo niski, na polskie drogi odradzam - auto super na niemieckie autobany albo na drogi skandynawskie.

dodano 10.04.2003 21:51:55 przez

dodano 02.11.2008 01:18:48 przez

Uzywanie tego samochodu sprawia naprawde radosc; ponadczasowy design, nowoczesna technika, wysoka efektywnosc silnika, ugruntowana renoma na rynku.Nie bez powodu zostal prymusem w swojej klasie.A o jego stylistycznej postepowosci swiadczy fakt, ze przypomina linia boczna A8 ktore bedzie miec premiere w 2009.

dodano 22.06.2011 08:14:16 przez

dodano 17.02.2010 15:08:19 przez

Jestem ogólnie zadowolony z tego auta, ale myślałem, że jego możliwości będą lepsze. Gdybym miał kupować jeszcze raz auto to na pewno kupiłbym z większym napędem i w Quatro.

dodano 08.06.2010 09:47:27 przez

Drogi w utrzymaniu.Brak serwisu z prawdziwego zdarzenia /tzw.autoryzowane omijam szerokim łukiem/.Wrażliwy na kiepskie paliwo i wertepy zwane drogami.

Demonstracyjny Nissan Juke N-tec

Demonstracyjny Nissan Juke N-tec

Rocznik: 2013. Przebieg: 685 km. Silnik: 1.6 117KM, benzynowy.

Demonstracyjny Ford C-MAX Titanium

Demonstracyjny Ford C-MAX Titanium

Rocznik: 2013. Przebieg: 9 450 km. Silnik: 1.6 150KM, benzynowy.

Auta taniej niż w salonie

Kierowcy, którzy oglądali Audi A6, oglądali także

Dowiedz się więcej o Audi A6

Przeczytaj o Audi A6

Audi RS6 Avant - król Autobahny
Audi RS6 Avant - król Autobahny 4.0 V8, biturbo, 560 KM, 700 Nm i 3,9 sekundy do "setki". Takie liczby opisują nowy supersamochód spod znaku czterech pierścieni. Nie mówimy jednak o kolejnej generacji sportowego R8, tylko praktycznym i komfortowym RS6 Avant!

Audi A6 C6 2.0 TDI 140KM 2004-2010 41