Oceny Audi A6 C6 Limousine 3.0 V6 TDI 225KM 165kW 2004-2006

Audi A6 C6 Limousine 3.0 V6 TDI 225KM 165kW 2004-2006 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Audi A6 C6 Limousine 3.0 V6 TDI 225KM 165kW 2004-2006

~Jakubro
Limousine 3.0 V6 TDI 225KM 165kW
Samochód posiadam od 5 lat. Przebieg 430 tysiecy. W samochodzie przez ten okres wymieniłem wtryskiwacze, zawór od turbiny, popychacze, pompa abs, zawór od klimatyzacji, uszczelnienie wtryskiwaczy, koszyk skrzyni 6HP19, Samochód ma swoje bolączki, koszty utrzymania nie są niskie. Jeżeli chodzi o silnik nadrabia on za reszte. Konstrukcja jak na swoje lata oraz wage bardzo przyjemnie przyspiesza. Samochód ma program na 298 koni, przyśpieszenie do...
~Krzysztof2137
Limousine 3.0 V6 TDI 225KM 165kW
Świetny samochód. Niesamowicie komfortowy, bardzo poukładany. Wszystko jest na swoim miejscu. Prowadzi się bardzo dobrze, nie czuć masy auta. Skrzynia biegów pracuje płynnie, choć może trochę powolnie, ale też nie jest to sportowy samochód. Jak najbardziej polecam!
~Knap Dariusz
Limousine 3.0 V6 TDI 225KM 165kW
Drogie części . Ręczny notorycznie nie działa. Moc zadowalająca trakcja bardzo dobra Łakoma na ON jak ma się ciężka nogę. Konfort jak dla mnie perfekt osobiście bardzo polecam naprawdę kawał dobrej maszyny tymbardziej w zimie
~Kaz0r
Limousine 3.0 V6 TDI 225KM 165kW
Podkreślam,że zakupiłem auto bezwypadkowe z prawdziwym przebiegiem, rzeczy które się psuły były oryginalne, nie grzebane wcześniej przez amatorów. Według mnie ładne auto i tyle. Za dużo sprawia mi problemow i zbytnio napycha kieszenie Kulczykowi/Boschowi i innym.
~SIDI
Limousine 3.0 V6 TDI 225KM 165kW
wybor był trudny ale jestem bbb zadowolony mam wersje z maksymalnym wyposarzeniem mocny silnik za rozsądna cene ...:) Informacyjnie na swiatłach paru kolesi sie zaskoczyło...:) chip swietna opcja doswietlanie zakretow oraz kluczyk bezobsługowy polecam... tylko srebrny kolor i 18 koła..
~kuba1jakub
Limousine 3.0 V6 TDI 225KM 165kW
Bardzo polecam to auto. Jest ono Rodzine jak i do Biznesu i sportowej jazdy. To auto bardziej zwraca uwage od A8 z 2004r a o 100 razy od Mercedesa S z 2001r ( mam 2 braci ). Bardzo fajne auto ale zmieniam je na wiosne 2008 a dokładnie na kwiecień, na Audi Q7.
~BASTEM
Limousine 3.0 V6 TDI 225KM 165kW
Bardzo dobry luksusowy samochod. W roku 2006 sprzedano ich wiecej niz mercedesow E klasy i BMW typ 5. Z bolem serca po 15 latach i trzech MB zamiast kolejnej E Klasy postanowilem sprawdzic opinie o Audi Bardzo dobry krok! Szczegolnie na pochwale zasluguje "Quadro"
~detro@poczta.onet.pl
Limousine 3.0 V6 TDI 225KM 165kW
Autko Świetne jaździ się wyśmienicie nie jest za bardzo łakome ( średnio 10 l/100 km ale kupując nowy model trzeba pamiętać że na rynku wtórnym kompletnie nic do niego jeszcze nie ma (więc albo gwarancja producenta albo kamikadze)
3,5
~CDS
Limousine 3.0 V6 TDI 225KM 165kW
Auto bardzo mi się podoba z zewnątrz. Ma spory bagażnik. Na trasie z rodziną jedzie się wygodnie i bezproblemów. Najbardzie denerwuje mnie skrzynia biegów.
~automaniak
Limousine 3.0 V6 TDI 225KM 165kW
Duży rodzinny samochód ze sportowymi aspiracjami. Piękny i dostojny. Robi wrażenie na ulicy. Ekonomiczny. Poprostu super!
Audi A6 C6 Limousine