Oceny Audi A8 (S8, RS8) – wybierz generację

Najnowsze oceny Audi A8

~MavericK321
Audi A8 D5
Sedan 3.0 50 TDI 286KM 210kW
Auto GENIALNE ! Jeździłem poprzednia wersją D4 przez 5 lat i byłem zachwycony. Nie sądziłem, że można jeszcze tak ulepszyć dobry samochód. Super wyciszenie ! Auto po prostu płynie. Kompletnie nie odczuwa się prędkości. No i pełno elektroniki, która czuwa nad wszystkim. Podświetlenie Ambiente - po prostu bajka. No i to co najbardziej mi się podoba to światła HD Matrix z opcjonalnymi laserami. To co się dzieje jadą w nocy jest nie do opisania....
2,8
~Tomasz
Long 4.2 V8 335KM 246kW
To co wypisują tu fanboye AUDI woła o pomste do nieba. Ten samochód to jedna wielka skarbonka. Może i był fajny ale w rękach biznesmena w Niemczech. Zajechane trupy z cofanymi licznikami na Polskim rynku nadają sie jedynie do rozbiórki. Kupiłem ten samochód z myślą że przy inwestowaniu w części eksploatacyjne posłuży mi kilka lat. Zawiodłem się. W rok włożyłem prawie 20tys zł i końca nie było widać, ciągłe problemy z pneumatycznym...
~Właściciel
Lang Facelifting 4.0 TFSI 435KM 320kW
Moja ocena jest wystawiona w kontekście samochodów klasy wyższej i luksusowych. Dlatego opinia "dobra" będzie wynikała z doświadczeń z Audi A6, A8, Jaguarem XKR czy Porsche Cayenne S, a NIE aut klasy kompakt. Bo takie porównanie nie miałoby sensu.
~Tomasz Urbański
S8 Facelifting 4.0 TFSI 605KM 445kW
Auto moim zdaniem kompletne. RS6 performance ubrane w karoserię S8, ze wszystkimi zaletami segmentu F i eReSa :) Samochód o dwóch obliczach, w przeciwieństwie do RS6 potrafi być bardzo komfortowe i luksusowe, a w razie chęci zamienia się w dzikusa.
~Misiek82
Sedan 4.2 V8 335KM 246kW
Audi A8D3 ktoś napisał, że to jest jakaś choroba :)) tak właśnie jest! to jest cholernie dobry wóz od którego ciężko się oderwać...silnik bajka, prowadzenie i komfort +11 w skali do 10. Co tu dużo pisać, raz wsiądziesz i nie wysiądziesz już. Nie wsiadać! :)
~Adam
Audi A8 D5
Sedan 3.0 50 TDI 286KM 210kW
Dobre auto, ogólnie bez większych problemów. Jedyny minus to okropnie trzeszczące elementy wnętrza i wada fabryczna alternatora 48V zepsuje się każdemu... Producent poczuł się do odpowiedzialności i wymienia za darmo do 7 roku od daty produkcji.
Dziennik kosztów dla Audi A8
12,7
15,1
16,9
4,1
~Szymon
Sedan 4.2 V8 TDI 326KM 240kW
Gdyby nie problemy z elektyką to A8 bardzo duza przyjemnosc z jazdy, duuuza moc i potencjał V8tdi wygodny, i oszczędny w spalaniu Kupilbym jeszcze raz ale jak najmlodszy i zadbany egzemplarz bo i tak pieniędzy nie zaoszczedzimy kupujac tanio
~Piotrek
Audi A8 D2
Sedan 4.2 40V quattro 310KM 228kW
Po dwóch latach użytkowania mogę napisać tutaj opinie. Aktualny przebieg w okolicy 450 000. Czy to dużo?? Jak na ten samochód to nie. Kupiłem jak miał 420 000. Kupiłem ją poniżej wartości rynkowej i wiedzialem, że będzie coś do zrobienia. Po zakupie podstawowy serwis..oleje, rozrząd z termostatem i nastawnikiem, coś tam jeszcze i parę groszy z portfela ubyło.
~Janusz
Lang Facelifting 4.0 TFSI 435KM 320kW
Bajka, komfort podróżowania jest nie do porównania z żadnym innym samochodem. Jak do tej pory nigdy nie odmówił posłuszeństwa. Jak na takie gabaryty oraz moc, która została podniesiona do 520km spalanie bardzo dobre ;) na trasie tryb odłączenia 4 cylindrów dobrze się sprawdza, spalanie schodzi wtedy do 7l.
~Marek
Lang 4.2 TDI 350KM 257kW
Jeżdżę A8 Langiem od dwóch lat. Przejąłem od kolegi, który jeździł 7 lat od nowości. Całokształt na 10. Obawiałem się spalania, awarii i kosztów napraw. A jest tak, że spalanie w mieście 13 a na trasie 10 (do 160). Jeżeli jechać przepisowo poza miastem to 8,5. Awarii nie było, a koszty serwisu są jakie są ale to nie auto budżetowe, więc jak za komplet tarcz + klocki z wymiana 3700 brutto to może być.
Audi A8