Ocena kierowcy - Audi A8 D2 Sedan

Silnik 4.2 quattro 300KM 221kW
Rok produkcji 1994
Audi A8 D2 Sedan 4.2 quattro 300KM 221kW 1994-1998 - Oceń swoje auto
Silnik : 285km/h:)))))))))))))))))
Przeniesienie napędu : Zła eksploatacja skrzyni biegów brak wymiany oleju co 40tyś km powoduje czesto uszkodzenie skrzyni automatycznej.
Zawieszenie : Od dziur padają wachacze
Wspaniały samochód wielki,szybki,wygodny,można go kupić już w ładnym stanie za 25tys.zł. a ma sie limuzynę z prawdziwego zdarzenia.Ponadczasowy wygląd wcale sie nie starzeje, karoseria aluminiowa niezniszczalna rdza go nie tknie.Resumując masz kasę na paliwo i to sporo,lubisz osiągi i luxus z najwyższej półki kup a na pewno sie nie zawiedziesz.
Wspaniały silnik ogromna moc na trasie można rozszarpywać inne auta na strzępy.Moment obrotowy ogromny który powoduje ze wyprzedzanie to ułamek sekundy, a na autostradzie po ściągnięciu ogranicznika prędkości nie ma sie z kim ścigać moja poszła 285km/h:)))
Dobrze funkcjonuje jeśli poprzedni właściciel dbał o nią będzie jeździć, moja się rozsypała bo miała mało oleju ale dowiedziałem sie o tym jak już było po wszystkim.Naprawa 4000zł.
Poezja jak na tak duże autko
Wspaniałe wnętrze ponad czasowe moje jest w idealnym stanie fotel kierowcy trochę popękany poza tym ideał a ma już 12 lat.
Klimatronic dwu strefowy nic dodać nic ująć.
FULL miejsca BMW 7 się chowa :)))))))))))))))
Cisza słychać tylko pomruk v8 na wysokich obrotach poza tym nic.
Dałem doskonała ocenę bo co tu dać to jest v8 4.2l. 300km To jest auto albo dla bogatego kolesia albo dla kogoś kto jest naprawdę zryty na punkcie samochodów.Pali jak v8 dużo bo musi a jak jeszcze doda sie do tego że ciężko jeździć tym wolno to wskazówka spada w oczach:))))))))
Jak na razie mam go pól roku i wymieniłem 2 wahacze które kupiłem nowe z internetu po 75zł. za sztukę,klocki hamulcowe przód 265zł. tył 80zł. rozrząd 1500zł. + skrzynia biegów była naprawiana 4000zł. ale padła bo nie było oleju.Poza tym wszystko chodzi jak zegarek oby tak dalej
Na naszych drogach lubią sypać sie wahacze jak już wyżej pisałem ale jeśli poszukać po www.allegro.pl to można kupić za bezcen.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 4.2 quattro 300KM 221kW [l/100km]

22,4