Konkurs gokartowy - tydzień 6

Audi Q7 - Oceń swoje auto

lista nadwozi Audi Q7

lista silników Audi Q7

Oceny Audi Q7

1% lepiej niż w segmencie Duże SUVy (4,18)

dodano 22.07.2012 11:58:43 przez

Auto idealne, pomimo iż troszkę tandetne w środku (ale to kwestia gustu). W porównaniu do SUVów Mercedesów / Lexusów / Toyoty / Volvo / Porche zdecydowanie najładniejsze oraz najbardziej komfortowe. Stanowi idealny kompromis dla osób lubiących dużo i szybko podróżować oraz od czasu do czasu wyjechać w teren i nie utknąć w pierwszym napotkanym błotku. Nie raz zdarzyło się już wyciągać na oblodzonej nawierzchni Nisana Patrola. Silnik 3.0 - niektórzy mówią, że jest za słaby. Dla mnie jest w zupełności wystarczający. Na rajdy tym autem nie jeżdżę, a do dynamicznej jazdy po trasie jest aż nadto bezpieczny. Jeszcze na koniec wspomnę o Serwisach. Jeśli macie okazję nie serwisujcie auta w ASO w Polsce. Ja jeżdzę do niemiec gdzie serwis jest około 3-4 razy tańszy, do tego mam pewność, że robione jest to co być powinno!

dodano 25.11.2010 12:02:37 przez

Q7 jest według mnie jednym z najładniejszych i najbardziej komfortowych suvów dostępnych na rynku. Jeździłem nowym ML, Volvem i X5 ale komfort w Q7 jest nieporównywalny. Jakość wykonania wnętrza jest wyśmienita, nic nie trzeszczy, stuka, puka wszystkie plastiki są miękkie i miłe w dotyku a ergonomia stoi na bardzo wysokim poziomie. Miałem kiedyś mercedesa s-klasę i ciągle były problemy z pneumatycznym zawieszeniem (błędy, błędy, błędy). W Audi nie ma żadnych problemów, jest tylko czysta przyjemność z jazdy.

dodano 11.02.2012 23:58:11 przez

Ten samochód to swoista wydmuszka która jest wręcz stworzona dla próżnych snopków żeby mogli zadawać szyku na osiedlu i próbować leczyć kompleksy. Właściwości jezdne i niedorobiona technika sprawiają ,że ..mają za swoje. Nie wiem czy mi ktoś uwierzy ale..dostałem to auto w prezencie,nie wybierałem go dla siebie, dziwnie sie w nim czuję na dodatek ten pojazd lubi się popsuć i spędzić 2 tygodnie w serwisie chociaż jest prawie nowy.

dodano 01.10.2010 12:58:00 przez

Fajny, duży, rodzinny samochód. Komfortowy, a jednocześnie dymaniczny. Z wyglądu zewnętrznego nie byłem do niego przekonany, ale to jak się nim jeździ plus fajne wnętrze rekompensuje wszystko. Długa trasa to przyjemność, a i po mieście jeździ się fajnie. Następny kupie 4.2 FSI ale 3.6FSI też daje radę.

dodano 16.03.2011 11:01:37 przez

Fantastyczne auto, które daje wiele radości z użytkowania, jednocześnie zaspokaja potrzeby nawet sporej rodziny. W stosunku do wcześniej użytkowanego VOLVO XC90 - stosunkowo negatwnie oceniam funkcjonalność dostępu do 3 rzędu foteli oraz dostęp do przestrzeni bagażowej.

dodano 08.11.2013 22:15:47 przez

NIESAMOWITY wygląd a zwłaszcza przód-bije wszystkie auta na głowę-nawet wypasioną limuzynę a8,silnik V8 350KM-7.5sekundy do setki przy masie 2.5tony-niesamowite wrażenie z jazdy,bardzo dużo miejsca w środku,nowe auta z tego roku nie dorastają mu do pięt...

dodano 26.04.2010 10:43:29 przez

Q7 Z 3,0 TDI TO PORAŻKA , ZA SŁABY MOTOR DO TEJ BUDY. AUTO NIC NIE JEDZIE , SPALANIE SPORE, WYGLĄD ZAJEBISTY , OGÓLNIE PRZEREKLAMOWANE , POLECAM INNE JEDNOSTKI NAPĘDOWE W BENZYNIE , POD MASKA MUSI BYĆ MINIMUM 280KM. POZDRAWAIM SERDECZNIE.

dodano 11.11.2010 13:41:53 przez

Auto fajne z wyglądu jednak silnik to pomyłka , bardzo słaby jak na tak cięzkie auto , niby diesel a spala więcej niż niejeden benzyniak , w srodku się zdziwiłem bo jakość plastików jest tandetna i to bardzo.Ogólnie zawiodłem się

dodano 06.11.2008 06:22:51 przez

Doskonałe auto, bezawaryjne, komfortowe i w dodatku ładne. Zdecydowanie polecam wersje 4.2 TDI a nie jak w moim przypadku 4.2 FSI. Chyba, że ktoś nie lubi diesli lub ma na własność stacje benzynową ;)

dodano 21.03.2011 12:50:18 przez

Źli ludzie namówili mnie na suv-a. Ta nazwijmy ją Gruba Berta nadaje się do użytku na linii Nord Cap _ Sycylia. W mieście bynajmniej. Właściwie w żadnym (sensownie) miejscu nie przewyższa Allroada.

Demonstracyjny Mitsubishi Pajero Sport

Demonstracyjny Mitsubishi Pajero Sport

Rocznik: 2013. Przebieg: 0 km. Silnik: 2.5 178KM, diesel.

Nissan Juke Acenta Dynamic Pack Diesel

Nissan Juke Acenta Dynamic Pack Diesel

Rocznik: 2014. Przebieg: 0 km. Silnik: 1.6 117KM, benzynowy.

Auta taniej niż w salonie

Kierowcy, którzy oglądali Audi Q7, oglądali także

Dowiedz się więcej o Audi Q7

Przeczytaj o Audi Q7

Audi Q7 - urzekające, czy przerażające?
Audi Q7 - urzekające, czy przerażające? Zarówno Mercedes jak i BMW weszli w obecne stulecie ze swoimi luksusowymi SUVami. Co z Audi? Zostało w tyle. I to tak bardzo, że wytoczyło swoje działo dopiero w 2005 roku. Chociaż nie - to nie było działo, tylko prawdziwa bomba atomowa. Jakie jest Audi Q7?

Audi Q7 47