Ocena kierowcy - Audi TT 8N Coupe

właściciel TT, 19 lat temu
Silnik 1.8 T 180KM 132kW
Rok produkcji 1999
Audi TT 8N Coupe 1.8 T 180KM 132kW 1998-2006 - Oceń swoje auto
Jestem bardzo zadowolony z tego auta. Przy ciężkiej nodze daje prawdziwie sportowe wrażenia z jazdy, przy spokojniej jeździe jest bardzo cichy, komfortowy. Samochód o dwóch obliczach. Jedna uwaga: jeżeli kupować to mocniejszą wersję z napędem quattro. Wiem ze jest trochę droższa ale różnica jest kolosalna.
Ciagnie od ok 2tys - 5,5 tys jak głupi. Niekończące sie wciskanie w fotel.
Bardzo dobra, acz mogę sobie wyobrazić lepszą.
Rewelacja. Niesamowite trzymanie sie drogi. Na oponach 225/45/17 bardzo wysoki komfort resorowania jak na auto sportowe.
Jestem wysoki wiec widzę w miarę dobrze, ale osoby poniżej 170cm moga mieć problem.
Wszystko pod ręką - grzybek regulujący elektryczne lusterka nawet za bardzo bo bez przerwy wyłąmuję go łokciem przy otwieraniu drzwi.
Auto czarne z zewnątrz i wewnątrz. Climatronic robi swoje, w zimie auto rozgrzewa sie niesamowicie szybko.
Z przodu rewelacja. Na tylnych siedzenia można położyć co najwyżej kurtke.
Przy niższych obrotach słychać tylko szum powietrza. Przy przyspieszaniu "gulgot" silnika i syczącą turbinę - bardzo przyjemne!!!
12l w miescie, ok 8l na trasie, wszystko zależy czy sie używa często turbo
Z pewnością nie jest warte 200tys zł. Egzemplarze używane w bardzo dobrym stanie można kupić już za ok 80tys zł - a to już bardzo rozsądna cena za auto które daje tyle przyjemnośći z jazdy i tak wygląda!!!
Plastiki lubią trochę potrzeszczeć jak auto stoi w nieogrzewanym garażu na mrozie. W lecie cisza. Poza tym to chyba tylko lampka do czytania sie zepsuła.
Jest to auto sportowe - wszystko zależy od zacięcia kierowcy. Ja wymieniłem do tej pory tylko eksploatacyjne rzeczy - sprzęgło, tarcze, klocki.
Dziennik kosztów dla Audi TT 8N Coupe 1.8 T 180KM 132kW
11,2