BMW Seria 1 E81/E87 118d 122KM 2004-2007 - Oceń swoje auto

Hatchback 5d E87
118d 122KM 2004-2007
lista nadwozi BMW Seria 1 E81/E87

Oceny BMW Seria 1 E81/E87 118d 122KM 2004-2007

12% lepiej niż w segmencie Nizsza klasa srednia (4,06)

autodna

Przeniesienie nap?du

Uk?ad elektryczny

dodano 20.06.2016 przez

Bardzo ciekawe auto. Nie jest to auto rodzinne chyba że 2 +1 .Daje mnóstwo frajdy z jazdy. Jeżeli ktoś szuka auta aby wiozło go z punktu a do punktu b i nie wie nawet , która oś jest napędzana w jego samochodzie to polecam VW Golfa , wszystkim innym wspomniane BMW. Doskonały układ kierowniczy - bardzo precyzyjny . Sztywne zawieszenie - seryjne - nie jest ono najbardziej komfortowe na nasze drogi ale auto świetnie trzyma się drogi ( w ciągu 6 lat eksploatacji wymieniłem amortyzatory - przód i jakieś tuleje z tyłu).

dodano 06.03.2009 przez

Auto marki BMW , czyli premium i koncern nie może sobie pozwolić na buble ! Super połączenie : silnik diesiel ( 143 KM ) i automatyczna skrzynia biegów = razem wygoda,bezpieczeństwo i przejedziesz na jednym baku prawie 1000 km . Napęd na tył - zupełnie inna jazda !!! Nic nie skrzypi , jak w wielu autach już po roku czy po pierwszym przeglądzie . Oczywiście , że droższy - ale za to mniej kłopotów . Generalnie auto godne polecenia !!!

dodano 26.02.2012 przez

Dobre auto pod względem technicznym , silnik bardzo dynamiczny jak na tą moc co przenosi się na frajde z jazdy i niewielkie koszty paliwa. Na wypady za miasto nadaje się idealnie ale max.4 osób choć we 3 jest komfortowo i wygodnie. Cena zakupu niejest mała ale myśle że warto wydac w coś co daje przyjemność z jazdy oraz niemiecką bezawaryjność.

dodano 07.05.2008 przez

Jak dla mnie auto b. fajne, wyróżniające się w swojej klasie dające spore zadowolenie z jazdy. Polecem komuś kto szuka auta niedużego z charakterem. Mam wersję z bluetoth`em i wejściem aux do radia.

dodano 16.03.2006 przez

motor 122KM ale zabawa i frajda niezla,przedtem mialem e-46 ale ten samochodzik bije poprzedniczke na glowe...super pozycja za sterem...ogolnie suuuper..polecam!!!! drogie ale warte!!!

dodano 30.07.2013 przez

Samochód genialny pod każdym względem. Doskonałe prowadzenie, fantastyczny silnik, nietuzinkowy wygląd to do tego samochód całkowicie bezawaryjny.

dodano 24.01.2010 przez

No comments. Wszystko powyżej. Marzę o 123d i chipie do 245KM, wtedy ciężko będzie uwierzyć, że dieslem można wyprzedzić wszystkie GTi...

dodano 14.03.2016 przez

Na razie ciężko mi powiedzieć o całokształcie bo mam Jedynkę dopiero miesiąc. Ogólnie pozytywnie zaskakuje na każdym km drogi.

dodano 21.02.2008 przez

przyzwoity samochód, super wykonanie, czuję się badzo komfortowo w tym aucie, a zarazem sportowo :-) extra, szukałem takiego auta

dodano 09.11.2008 przez

oceniam to auto na 5- (minus za ilośc miejsca, widocznosc i mułowatosc przy ok. 1500obr)