Ocena kierowcy - BMW Seria 1 E81/E87 Hatchback 5d E87

ja, 11 lat temu
Silnik 1.6 116i 122KM 90kW
Rok produkcji 2008
BMW Seria 1 E81/E87 Hatchback 5d E87 1.6 116i 122KM 90kW 2007-2011 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : idelane na nasze drogi tylko nie przesadzajcie z rozmiarami alu
Inne : cena :)
Bardzo polecamy ten samochodzik kupując go będziecie zachwyceni autko daje dużą frajdę z jazdy, jest bezawaryjne, do miasta czy na trasę dla faceta czy kobiety. My jesteśmy bardzo zadowoleni mimo że to bmw 1 a nasza rodzinka liczy 4 osoby autko wystarcza nam i daje dużo radości w codziennym użytkowaniu!
Polecam przejechać się 1 raz i sami państwo ocenicie. Mnie bmw bardzo miło zaskoczyło samochód nie ma turbiny wiec jezdzi się nim podobnie jak japończykami polecam!
Nie wiem dlaczego ludzie narzekają na skrzynie u nas działa idealnie zarówno ja jak i żonka nie mamy zastrzeżeń.
Autko prowadzi sie doskonale ale cała zabawa zaczyna się gdy jedziemy nad jeziorko czy urlop wtedy rzucamy monetą kto będzie za kierownicą ;) ponieważ w mieście nie da rady odczuć różnicy stanie w korkach na światłach itd.
Fotel i kierownica są regulowane w dowolny sposób więc każdy powinien usiąść za kierownicą w idealnej pozycji i zapewnić sobie doskonałą widoczność.
Fotele są bardzo wygodne polecam autka z podgrzewanymi siedzeniami. Multifunkcyjna kierownica ułatwia obsługę radia bardzo podoba się żonie. Tempomat jeśli udajecie się często w trasy. Dach otwierany dla nas z 2 dzieci namiastka kabrioleta. Samochodzik w porównaniu z Honda Civic super wyciszony. Obsługa i regulacja radia,lusterek, tempomatu, foteli itd. jest prosta i nikt nie powinien mieć z nią problemów. Bardzo nam się podoba podświetlenie deski przyjemny pomarańczowy kolor. Radyjko gra super. Dużo schowków, tylna kanapa dzielona,a po jej złożeniu mamy powierzchnię płaską.
Wentylacja i ogrzewanie mhm nie wiem co tu za bardzo wpisac. Wszystko działa nic sie nie psuje nigdy nie mamy problemów z klimą więc daję doskonale.Posiadamy klimatyzację automatyczną.
Przestrzeń dla kierowcy doskonała zarówno na nogi jak i na głowę, wszystko pod ręką.Jeśli chodzi o pasazerów to uważam że z tyłu jak już się usiądzie to miejsca jest wystarczająco dla 2 dzieciaków ale zawsze mamy okopane tylne drzwi(kiepsko się tam wsiada). Niestety miejsca dla 3 jest niewystarczająco. Jeśli mam być szczeryna temat przestrzeni to polecam to autko dla 2 + 1 dzieciaczek lub pary czy singla (singielki) wtedy będziecie zadowoleni. My mamy czasami problem z zabraniem się na urlop :( bagażnik też mógłby być odrobinkę większy.Chociaż z drugiej strony przypominam, że jest to bmw 1.
Wyciszenie w porównaniu do forda scorpio, fiata seicento czy hondy civic to autka które mieliśmy wczesniej super!!! Zarówno na autostradzie przy prędkosci 100 :) kilka kilometrów nie będę pisał ile dokladnie radia słucha się idealnie. Bez problemów można również prowadzić rozmowę. W mieście tak samo samochód jest dobrze wyciszony.
Zużycie paliwa wiadomo ja inaczej żona inaczej i każdy z państwa również wszystko zależy od kierowcy i sposobu jazdy. U nas komputer pokazuje 8,2 my poruszamy się głownie po mieście w trasie spada więc myśle około 7,2 ale tu może lepiej niech wypowie się ktoś inny bo u nas trasa to 8 razy w roku. Przeglądy póki co gwarancja więc cen nie mogę podać ale autko jezdzi nic się nie psuje więc nic nie robimy.
Było by miło gdyby było taniej. A poważnie warto wydać te troszkę więcej i cieszyć się samochodem marki premium. Mimo że różnicy nie widać gołym okiem to po kilku dniach użytkowania wiedzieliśmy że się opłacało.
Brak.
Brak usterek.