Oceny BMW Seria 3 E21

Liczba ocen

Najnowsze oceny BMW Seria 3 E21

~Amant
Coupe 323 i 143KM 105kW
Auto klasyk już ,Kupiłem w Niemczech na giełdzie za 3 tys euro , auto igiełka , lakier oryginalny od nowości , wszystko chodzi idealnie żadnych stuków itd. Mam już 2 lata i wymieniłem tylko tarcze i klocki noj filtry itp. Auto jeżdzi tylko latem i służy na weekendowe wypady za miasto. Ogólnie jestem bardzo zadowolony i napewno nie sprzedam tego cudeńka.
~rysopis@autograf.pl
Coupe 320 122KM 90kW
miałem 5 samochodów różntch marek - ten jest bezkonkurencyjny. Jako oldtaimer spisuje się rewelacyjnie - a jazda nim to po prostu sama przyjemność. Zimą w najgorsze mrozy odpala od razu, jedzie pewnie, zakręty pokonuje miękko i pewnie. Przy dużych prędkościach klei się do drogi - mam go 12 lat i nie widzę następcy choć wiem, że już niedługo będę się musiał z nim pożegnać.
~nie ważne kto ważne że fanatyk BMW
Coupe 323 i 143KM 105kW
a teraz szczerze Samochód BMW trzeba lubić żeby go mieć. czesto mi się psuje .Ale to jest BMW i kto ma BMW to wie o czym mówie. dla mnie istnieje tylko jeden samochud i tak będzie do końca życia . TYLKO BMW
~Irek Michalik ; irofireman@poczta.wp.pl
Coupe 318 98KM 72kW
Jak na samochód 22 letni to moge tu bez najmniejszego zastanowienia wpisać ocene : doskonale. Jeśli ktoś dawałby mi nowego poloneza to i tak bym się nie zamienil... Samochód jest tani w eksploatacji, a komfort jazdy lepszy niz w niejednym nowym zachodnim aucie.
~adrian
Coupe 323 i 143KM 105kW
Kupiłem od niemca za 2800 euro , troche wymieniłem w nim części i autko dostało 2 życie. Pięknie sie prezentuje jako juz oldtimer marki BMW. poprostu piękny klasyk.
~Feniks77
Coupe 320 122KM 90kW
Dla mnie auto doskonale,nawet na te czasy,niewiele jest samochodow prowadzacych sie tak doskonale,tak dobrze wykonczonych i z tak dobrych materialow.
~Sebastian
Coupe 323 i 143KM 105kW
Super autko wyłącznie dla fanów marki oraz kolekcjonerów którzy więdzą jak dbać o takie świetne auta..
~RekinE21
Coupe 320 122KM 90kW
ocena dobra dla tego wiekowego autka o ponadczasowym wyglądzie
~Dr.Zepsuj
Coupe 323 i 143KM 105kW
to jest to i tyle. A jak ktoś nie rozumie tego to znaczy ze nie jeździł.
~gogo
Coupe 323 i 143KM 105kW
Bardzo udana konstrukcja, ale chyba jego era już przemineła, trudno będzie dzisiaj zdobyć egzęplarz w dobrym stanie.