Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E30 Coupe

cinekkk, 15 lat temu
Silnik 318 is 136KM 100kW
Rok produkcji 1990
BMW Seria 3 E30 Coupe 318 is 136KM 100kW 1989-1991 - Oceń swoje auto
Silnik : jak na 1.8 is-a w porownaniu do golfa 1.8 ktory jest o 4 lata mlodszy jest o niebo lepiej ale 136km w tej budzie to wiadomo i is-y mialy fabrycznie montowana szpere wiec d.u.pa zmiata to moje pierwsze auto jest zadowolony lecz nie obylo sie bez awarii uwazajcie na mise olejowa w tych autach bo latwo ja uszkodzic przekonalem sie na swoim przypadku;/ ale poszukacie i za 100 macie 2 jak szukacie czegos na poczatek to is jest dobra popozycja dla modego kierowcy 3majcie sie Pozdro
Silnik : misa olejowa jak auto masz na glebie to uwazaj
Auto dobre dla mlodego kierowcy dynamiczne w miare mozliwosi ekonomiczne chociaz golf III durgie auto jakie jest u nas z 94r 1.8 na gazie to jest porazka a pali tyle co beta. w coupecie milo zaskoczy nas bagaznik pojemny:) lecz z tylku malo miejsca na nogi wysokie osoby maja problemy co zrobic z glowa ale to urok wszystkich coupetow ale z przodu jest spoko mam 1.86cm wzrostu i czuje sie lepiej niew audi b4. siedzi sie bardzo nisko jak w calibrze. Malo elektroniki nie ma co sie popsoc jeszcze z czasem wstawie nowe kom

Pb - zużycie paliwa dla silnika 318 is 136KM 100kW [l/100km]

8,8