BMW Seria 3 E36 Cabrio - Oceń swoje auto

lista silników BMW Seria 3 E36 Cabrio
Benzynowe Benzynowe
Ukryj

Oceny BMW Seria 3 E36 Cabrio

6% lepiej niż w segmencie Klasa średnia (4,18)

dodano 10.12.2010 przez

Kupiłam swoje E36 Cabrio za 23.tys zł i nie żałuję , samochód prezentuje się ślicznie poprostu , w swoim modelu mam 17 calowe felgi BBS i kilka fajnych dodatków w środku , klima ,podgrzewane fotele , pełna elektryka , na aucie niema nawet grama rdzy a gdy byłam zrobic przegląd auta to panowie powiedzieli że tak zadbanego E36 dawno nie widzieli:) , miałam sentyment do tego samochodu dlatego go kupiłam za dośc niska cene , w zasadzie auto było warte tych pieniędzy w 100 % , Latem jest poprostu cudownie , ten wiatr we włosach:) pozatym autko zwraca na siebie uwagę:) , zimą zakładam Hard-top i jest cieplutko i fajnie w srodku:). Jestem bardzo zadowolona z mojej Buni i napewno prędko jej nie sprzedam:).Pozdrawiam

dodano 20.03.2010 przez

Ogólnie rzecz biorąc BMW E36 cabrio jest bardzo dobrym samochodem, dającym dużo radości z jazdy, a przy tym nie zbyt awaryjnym! Jeśli miałbym kupić ten model jeszcze raz to bym się nawet nie zastanawiał, jedynie mój wybór padłby na jednostkę napędową o pojemności 2.8 litra! Pomimo, że modele z końca produkcji mają już 11 lat(!), to sylwetka auta jest ponadczasowa i wzbudza duże zainteresowanie na polskich drogach! Moja ocena za całokształt to 4.

dodano 03.06.2009 przez

auto do lansu prezentuje sie efektownie, kultura pracy silnika swietna, tylko inne zawieszenie i opony ale wtedy juz nie bedzie sie tak fjnie prezentowac

dodano 23.03.2011 przez

Jestem zadowolona z mojej kochanej ślicznej Buni:) traktuje ją jak moją siostre:)

dodano 04.11.2006 przez

jezeli jest zadbane ,i dbane na czas -zmiana oleju itp,to zero awari

dodano 03.06.2009 przez

ogulnie bardzo dobrze auto godne zakupu i swojej ceny

dodano 11.07.2010 przez

Ogólnie autko bardzo fajne, dobrze się nim jeździ.

dodano 10.09.2007 przez

Super auto:)