BMW Seria 3 E36 Compact 318 ti 140KM 1994-2000 - Oceń swoje auto

BMW Seria 3 E36 Compact 318 ti 140KM 1994-2000

z przebiegiem 220 000 km, wyprodukowany w 1994 roku
luckylb
dodał ocenę 25.11.2006 04:09:57

Ogólnie jestem zadowolony,ale na razie mam samochód nie długo,bo kilka miesięcy. Super autko

trochę pływa na wolnych obrotach,troszkę mocy brakuje,ale ogólnie ok

czasem ciężko wchodzi wsteczny

brakuje tylnej wycieraczki

wsztstko na swoim miejscu

jak w piekarniku

z przodu super,nie wiem jak z tyłu,bo za pasażera nie jeżdże:)

na gazie w mieście od10 do 12 l trasa do 9 l,na benzynie nie wiem

Są to samochody nie byle jakie i trzymają się "w cenie"

wymiana węża od przepływomierza(zepsuty przy zakładaniu instalacji LPG) koszt prawie 200 zł

brak

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wiarygodności ogladanego wpisu, napisz je w powyższym polu i kliknij na przycisk "Wyślij". Na pewno rozpatrzymy Twoją sugestię!