Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E36 Sedan

wiesiekson@onet.eu, 17 lat temu
Silnik 320 i 150KM 110kW
Rok produkcji 1994
BMW Seria 3 E36 Sedan 320 i 150KM 110kW 1990-1998 - Oceń swoje auto
Posiadam od 7 miesiecy BMW 320i 94 sedan. Przejechałem po polskich drogach ponad 8 tys kilometór i nie miałem żadnego problemu. Autko super idzie.Swietny 6 cylindrowy silnik! Wysoka kultura pracy i jest bardzo cichy no i ten rasowy dzwiek:) Szczególnie w granicach 3000-5000 obrotów fajnie przyspiesza a dalje nie ma co ciagnac bo wzrasta tylko spalanie:) Mogło by byc bardziej elastyczne...Jesli chodzi o własciwosci jezdne to pokonywanie zakrętow jest przyjemne, nie ma dużych przechyłów...Z tłumieniem nierównosci jes tak sobie(na zwykłych oponach jest OK.) gorzej..auto nie jest nadzwyczajnie twarde(w standardzie) ale da sie odczuć różnice prz jezdzie innymi autmi. Wadą są dość głośne szumy prz jeździe powyżej 120 Km/h ale w polsce i tak nie da sie jeżdzić szybciej:D Skrzynia biegów ma krótkie przełożenia a w szczególności 1 i 2 bieg...trzeba sie do tego przyzwyczaic.Miłym zaskoczeniem jak na 2 litry jest spalanie...samochod przy normalnej jezdzie w miescie nie pali wiecej niz 10 litrów (przynajmniej w moim) natomiast jesli chodzi o trase to przy prędkosci 120Km/h jadąc na niemieckim paliwe spaliło 6,5 litra paliwa! u nas nie ma co liczyć na takie spalanie ze względu na jakość paliwa...ale nie bierze więcej na tarsie niż 8-9. Bagażnik nie jest moze ogromny (435l) al pomeisci dość dużo rzeczy...pakowanie utrudnia troche ukształtowanie samochodu...Jesli chodzi o widocznośc to do tyłu można miec troche problemów gdyż nie widac tylnej czesci auta. Reszta jest OK. Z BMW jest tak ze można je lubić lub nie...Ja z mojej bemki jestem zadowolony a nastepnym autem tez na pewno bedzie bemka. 4+ :)
BMW Seria 3 E36 Sedan