Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E46 Cabrio

coyo@onet.eu, 16 lat temu
Silnik 320 i 170KM 125kW
Rok produkcji 2000
BMW Seria 3 E46 Cabrio 320 i 170KM 125kW 2000-2007 - Oceń swoje auto
Uważam e46 za bardzo udany model . Nie ma aut doskonałych , jednak w porównaniu z innymi markami BMW to naprawde Bardzo Miły Wózek . Wbrew pozorom nie jest paliwożerne - prowadzi się idealnie , bardzo dobrze wyważone auto , dynamika mi wystarcza - jak dotąd bezawaryjny . R6 z double Vanosem to optymalny wybór dla tego autka .
bardzo elastyczny ( dzięki podwójnemu vanosowi ) - średnie spalanie miasto/trasa 7l/100 km - wg. mnie rewelka , a czasami zdarza mi się naprawde szybko jeździć
biegi wchodzą płynnie , po prawie 80 tys brak jakichkolwiek luzów
bardzo precyzyjny i doskonale trzymający drogę - jeżdżę na 17 calach i nie mogę narzekać
bardzo dobra z każdej strony
wszystko pod ręką i tak gdzie trzeba - nic więcj dodać
bardzo szybko się nagrzewa w zimie
auto dobre dla ludzi ponżej 180 cm wzrostu - ja niestety mam mniej i mieszczę się w normach producenta :)
naprawde cicho w środku - nic nie szumi i nie gwiżdże - może to zaleta bezwypadkowości ...
econo na 5 - średnie spalanie w granicach 7 litrów - choć czasem zdarzy mi się i 230 pojechać
za dobry i bezwypadkowy egzemplarz trzeba troche zapłacić , ale to się zwraca
w zasadzie żadnych - no może poza tym , ze przy około 60 tys km pojawiły się drobne pęknięcia na kolektorach wydechowych - podobno wada fabryczna BMW ponieważ kolektory są skonstruowane z 3 różnych materiałów , a jak wiadomo każdy metal ma różną rozszerzalność cieplną . Można było jeździć dalej , ale mnie denerwował pyrkot wydechu na zimnym silniku więc pospawałem . Prawie 20 tys nabiłem i jest dobrze .
jestem pewny , że wsiadam dzisiaj i na koniec świata dojade bez kłopotów nie sprawiła mi nigdy problemu od strony technicznej
BMW Seria 3 E46 Cabrio