Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E46 Coupe

Bartek, 12 lat temu
Silnik 320 Ci 150KM 110kW
Rok produkcji 2000
BMW Seria 3 E46 Coupe 320 Ci 150KM 110kW 1999-2001 - Oceń swoje auto
Auto oceniam bardzo pozytywnie , wprawdzie kosztowało mnie 28 tys.zł ale było warto , silnik bardzo dynamiczny i wmiare oszczędny , wszystko zależy od nogi kierowcy. Pali wsumie tyle ile się wleje ale i potrafi być oszczędny. Wnętrze wykończone perfekcyjnie , jasne kremowe skóry . grzane fotele z funkcją masażu (tą opcje akurat sam dokupiłem w specjalnym warsztacie koszt to 2.tys zł) , klima , komputer , dvd oraz TV. No na wnętrze niema co narzekać bo jest super. Zawieszenie trwałe , na nowym zrobiłem już 25 tys,km i wszystko śmiga. Karoseria zabezpieczona ocynkiem więc ani grama rdzy niema , wygląd jak dla mnie idealny , tak powinno wyglądać prawdziwe rasowe coupe , na feldze 18 cali wygląda miodzio. Ceny części nie śą drogi wbrew opini i radze się kierować własnym rozumem niż bajkami o awaryjności tego modelu . Noi przy zakupie warto sprawdzić książke serwisową bo ona dużo powie o aucie , tanie okazje się potem żle kończą . Ten model jest wart uwagi gdyż do ceny ok.35 tys.zł niema lepszego samochodu który jest tak bezpieczny i posiada bezawaryjny silnik . Wyczytałem tu kilka opini o tym aucie i jestem pewien że to bajeczki gimnazjalnych dzieci:) ale przynajmniej jest się z czego pośmiać. Dodam też że auto naprawde świetnie się prezentuje zwłaszcza latem i w ciepłe dni:) przykuwa uwage , oczywiśćie kolor czarny metalik :). W swoim wozie zrobiłem tylko wymiane oleju , wszystkie filtry noi płyny , + nabicie klimy. Mam już rok i wszystko jest w jak najlepszym porządku .Ceny ładnego egzemplarza za zachodzie zaczynają się od 7000 EURO. Jeśli chcemy kupić takie coupe sensowym budżetem wydaje się 30 000 zł.BMW E46 Coupe mają w dowodzie rejestracyjnym wpisanych 5 miejsc (2 z przodu + 3 z tyłu) jednak na wygodną podróż mogą liczyć jedynie dwaj pasażerowie z tyłu :)W BMW E46 występuje zarówno tapicerka z wysokiej jakości materiału sztucznego jak i ze skóry naturalnej. Fotele mogą być sterowane elektrycznie lub ręcznie.wersja Coupe posiada bardzo ładnie wyglądające przednie szyby bez ramek jak w moim przypadku.E46 to obecnie jeden z najciekawszych samochodów na rynku wtórnym, o unikatowej relacji ceny do oferowanej wartości. Nic dziwnego, że interesują się nim nie tylko miłośnicy marki, ale wszyscy, którzy szukają atrakcyjnego i solidnie wykonanego auta za rozsądną cenę.Jeśli od samochodu oczekujemy przede wszystkim dużego zasięgu, trzeba oczywiście zdecydować się na diesla. Tyle że w tym przypadku zasada jest jedna - nie oszczędzamy w chwili zakupu. Dobry diesel musi swoje kosztować. Nie wolno pominąć także drobiazgowej kontroli przed zakupem - najlepiej w serwisie wyspecjalizowanym w naprawach samochodów tej marki, wyposażonym w specjalistyczny egzaminer do diagnostyki elektronicznej. Najwyżej ocenianym modelem jest 330d. Tak więc według mnie auto jest perfekcyjne w każdym calu:)pozdrawiam

Pb - zużycie paliwa dla silnika 320 Ci 150KM 110kW [l/100km]

8,9