Ocena kierowcy - BMW Seria 5 E39 Sedan

matus-police@o2.pl, 16 lat temu
Silnik 2.0 520i 150KM 110kW
Rok produkcji 1997
BMW Seria 5 E39 Sedan 2.0 520i 150KM 110kW 1996-1999 - Oceń swoje auto
Silnik : Te auto kto kupi ni bedzi widzial innego ,bo w innym bedzi doszukiwal sie tego co ma jusz lecz w duzej wiekszosci aut tego nie znajdzie silnik BMW to jest melodja co tu pisac przejedz sie tym autem a wtedy porownasz to jest perfekt ja zchodzac do60km/godz na 5biegu nie musze redukowac zeby sie rozpedzic a mialem zaszczyt jechac audi 19tdi i tam lewarka z reki sie nie wypuszcza a przeciesz to TURBO
Układ elektryczny : swiecaca sie czesto kontrolka poduszek
Układ hamulcowy : zamienniki jak tarcze ATE i klocki nie zdaja egzaminu trzebakupic oryginal i wtedy jest spoko
Zawieszenie : drazki i koncowki niekture regenerowac naprawde warto to maly koszt a tez dlugo wytrzymuja
Ja jezdze tym samochodem juz od 10lat przez 8lat jezdzilem E34 z 2.0l/150KM i kupilem majac jeszcz tamten E39 z 2.0/150KM nie wiem ale przyrownuje wszystko co mi daje BMW to w innych markach w tym roczniku albo nie ma tych funkcj albo jest to zecz w przyszlosci luksusem iza doplatom a kto woli jednorazowke kitajca to jego sprawa
Silnik doskonaly cichy doskonale dajacy sobie rade z ta masom pojazdu szybkosc max. jakom osiagnolem to 220km/godz. w zupelnosci wystarczajaca jak na nasze drogi nie wymaga dobrych drog zeby czuc sie pewnie na prostej jak i w zakretach
Skrzynia jest po prostu idealna
Uklad jezdny jest idealny ,trwaly bardzo malo wymagajacy wszystkie drazki jest mozliwosc zregenerowac i te aluminiowe za nieduze pieniadze
Widocznoscj jest dobra tak jak w prawdziwej limuzynie
To chyba bezdyskusyjne ze nie ma lepszej po prostu wszystko jest tam gdzie oczekiwal by kierowca podczas jazdy
Bez zazutow mogla by byc ogrzewana przednia szyba i mozliwosc wlaczenia cieplego powietrza srodkowym kanalem do tylu
Mialem e 34 i ztylu naprawde bylo wiecej miejsca dla pasazerow niz w tej co mam od dwoch lat e 39
Wyciszenie jest co tu pisac idealne no to nie jest ROJSROJS
Bardzo r zadkie naprawy jedynym meczoncym problemem jest swiecaca sie kontrolka poduszki powietrznej nie wiem jaka to przyczyna ale kasowanie to koszt 70zl nie jest to duzo ale dokuczliwe wymienialem mate gzewczom w siedzisku kierowcy to koszt 330zl+70zl tapicer bo trzeba wszyc a teraz znowu kasowanie poduszki
Jest to samochud za niduze pieniadze bogato wyposazony i ktury daje poczucie bezpieczenstwa komfortu no i prestizu tego nikt mu nie odbieze za okolo 30000zl jest piekny samochod w przyszlosci kupie nastepnom piateczke ale tylko z2.0l silnikiem tak jak dotychczas
To auto naprawde jest niezawodne i bardzo malo wymagajace nigdy mnie nie zawiodlo w zaden sposob a w lecie ciagam przyczepe cempingowom o wadze 1200kg
TO auto jest po prostu perfekt

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 520i 150KM 110kW [l/100km]

12,0