Ocena kierowcy - BMW Seria 5 E39 Touring

Silnik 525 tds 143KM 105kW
Rok produkcji 1999
Okres użytkowania: ponad 6 lat
BMW Seria 5 E39 Touring 525 tds 143KM 105kW 1996-2004 - Oceń swoje auto
Silnik : Konstrukcja silnika za którym nasze dzieci zapłaczą ze względu na wytrzymałość i solidność.
BMW nigdy przez myśl mi nie przeszła ta marka, i jakoś wyszło że stało się moje, a stało się to w kwietniu 2006r, Pracowałem i pracuje nadal w DE. i postanowiłem poszukać duże auto dla mojej rodziny, auto odkupem od Niemca, szefa firmy w której pracuje z przebiegiem 274000km. więc już wtedy nie było to mało, śmiało mogę napisać ze 2.5TDS jest niezawodnym motorem jeszcze żadnych problemów z nim nie miałem nigdy nie odmówiła posłuszeństwa, Autem nadal latam do Niemiec spisuje się znakomicie, Wygoda, komfort to jest to czego oczekiwałem, powiem tak już tyle lat w rodzinie i nie mam zamiaru jej wcale zamieniać na cokolwiek innego czy nawet na nowsze BMW, stara prosta budowa silnika, konstrukcja zbudowana na lata, a nie jak te nowe które produkują z myślą by się psuły i serwisy na tym zarabiały, W moim BMW też od czasu do czasu trzeba coś wymienić bo to normalne zużywające się części eksploatacyjne, naprawdę jeżeli ktoś ma możliwość kupienia takiego e39 z pewnych rąk można śmiało brać, nie bać się dużych przebiegów u mnie jeździ bez problemów i jestem z tego bardzo RAD.
Co to powiedzieć u mnie spisuje się rewelacyjnie, swoje już przejechała i nadal będzie pykać do przodu. niezawodna jednostka napędowa.

On - zużycie paliwa dla silnika 525 tds 143KM 105kW [l/100km]

7,3