Ocena kierowcy - BMW Seria 5 E60 Sedan

Prezes, 13 lat temu
Silnik 3.0 530d 218KM 160kW
Rok produkcji 2004
BMW Seria 5 E60 Sedan 3.0 530d 218KM 160kW 2003-2005 - Oceń swoje auto
Silnik : silnik skrzynia i hamulce.naprawde super.
W porównaniu do aut którymi jezdzilem to rewelacja, trasa 700km wysiadasz jak by nigdy nic.bardzo wygodny,dynamiczny, no i oszczedny przy wiadomo w miare oszczednej jezdzie.usterek wiekszych nie było.Fakt czesci drogie bo głupie uchwyty do lamp 200zł za 2 cm plastiku.no i uwaga na szpilki w kołach te z zabezpieczeniem na złodzieji felg, bo czasami nie ma nasadki i ciezko ja dokupic.ok 50 różnych sztuk.ale i to mozna ogarnac.nie jest tanie auto, ale cos za cos.Jak ma sie dostep do dobrego mechanika to mozna przezyc.Od serwisów trzymam sie z daleka.
mruczy rewelacyjnie.Mała dziura na turbinie ale to jak w kazdym dieslu(przy małych obrotach)
Praktycznie chodzi jak bezstopniowa.dodatkowo tryb sportowy z 6 biegami na trasie można robić cuda.i ograniczyc spalanie.
Co tu pisać...przy wyprzedzaniu ma takiego kopa ze tylko sie martwie zeby w droge wycelowac.mam opony z tyłu i przodu 225/50/17 wiec troche rzuca.
Tu troche lipa z tyłu cofajac nic nie widac.Po msc przywaliłem w słupek, naszczescie lekko nie ma co wierzyc czujnikom.Zapaliły sie i zaczeły wyć dopiero jak pier... w słupek.
Wszystko co jest jest ok
zwykla klima i mi pasuje.
jest ok
super
odcinek 600 km.200 trasa olsztyn-sopot/280 miasto/120 tryb mieszany średnie spalanie 7,8-7,9 tylko ze oszczednie jeżdze. sama trasa jazda ekonomiczna 120-130km/h-6,8 do 7L litrów miasto olsztyn-małe odcinki dużo świateł(lipa) 10,5L Sopot-3 city 8,5-9L(oczywiście bez szaleństw) Ogólnie spoko na jeżdze sporo na trybie M/s więc sam ustawiam sobie bieg wyższy-małe obroty i sie toczy w ten sposob mozna spokjnie ograniczyc zuż.paliwa.no i od czasu do czasu lukam na skazówke od zuż paliwa.Kwestia przyzwyczajenia do automatu i gazu.
Wole takie urzywane jak nowe gorszej marki.Zachwalam ta Bm-ke zeby tylko jej cos teraz nie odbiło.:)
No i tu sa schody mam auto po wypadku wiec z tym różnie, ale mam swojego mechanika z kompem i wszystko robi na bieżąco nie wiem jak bedzie dalej poki co sa pierdolki.jakies czujniki itp.błedy jak w kazdym aucie obecnych czasów.
ciezko mi powiedziec.

On - zużycie paliwa dla silnika 3.0 530d 218KM 160kW [l/100km]