Oceny BMW Seria 5 E60 Touring 520 d 177KM 130kW 2005-2010

BMW Seria 5 E60 Touring 520 d 177KM 130kW 2005-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny BMW Seria 5 E60 Touring 520 d 177KM 130kW 2005-2010

~Zulu
Touring 520 d 177KM 130kW
Samochód jest świetny z perspektywy kierowcy - wygodny, pewny w prowadzeniu, oszczędny a przy tym wystarczająco dynamiczny, czuć że to marka premium. Odczujemy to również w portfelu gdy chcemy utrzymywać go w odpowiedniej kondycji tym bardziej jak samochód służy do pracy i robi się nim duże przebiegi. Dla tych co nie lubią wydawać na serwis odradzam zakup bo prędzej czy później zemści się to na nich, jeżeli jednak nie zamierzamy oszczędzać...
~Przemek
Touring 520 d 177KM 130kW
Swietnnie spasowane wygodne oraz duże auto. Bardzo elastyczny silnik od 2 lat przejechałem 60000 km średnie spalanie w granicach 6 l /100km Połykacz autostrad, po przejechaniu ciągiem nawet 1000 km nie jestem zmęczony prowadzeniem. Świetnie wygłuszone wnętrze. Pojemny bagażnik. Zawieszenie pancerne oraz bardzo komfortowe na nierównych drogach jednocześnie świetnie trzymające w zakrętach. Układ kierowniczy precyzyjny.
3,8
~Przemek
Touring 520 d 177KM 130kW
Piękny samochód, świetnie jeździ, zaskakująco mało pali ale ale przeciętnie trwały, trudny w diagnostyce i drogi w naprawie. Posiadam auto od kilku tygodni więc odczucia z jazdy porównuję do mojego poprzedniego samochodu a o typowych usterkach piszę ponieważ forum obserwuję od bardzo długiego czasu.
2,9
~karl
Touring 520 d 177KM 130kW
wieczne , niekończące się pasmo awarii. Poważnych awarii. samochód serwisowany, kupiony jako poleasingowy bezpośrednio z Niemiec, a awaria goniła awarię. Na średnio 60.000km rocznie, jakie robiłem, wydawałem poza kosztami eksploatacyjnymi, ok.7.000 pln / rok na naprawy awarii. Niemało jak dla mnie i nie miałem w swojej historii tak awaryjnego auta.
~Marcin
Touring 520 d 177KM 130kW
Ocena dotyczy silnika M47n2 o mocy 163KM, gdyż autocentrum widać nie jest doinformowane o rodzajach silnika diesla w tym modelu :) Mam silnik po chipie na 197KM i 400Nm, polecam po programie, gdyż bez tego trochę słaby i pali 0,5 l/100 więcej :)
~Andrzej
Touring 520 d 177KM 130kW
jak widze opinie kolegów to (www.zal.pl) psują opinie tych aut bo w serwisie ich olali,ze drogo,itp. w serv. jest jak jest są ludzie. i ludziska. jak cie nie stac na servis to po co kupujesz takie auto?. co do bmw 520d naprawde polecam zajebiste auto pod każdym względem
Dziennik kosztów dla BMW Seria 5 E60 Touring 520 d 177KM 130kW
2,9
~Mewa
Touring 520 d 177KM 130kW
Kultura serwisow jest rozna ja sie spazylem na czerniakowskiej (opiekun nie byl zainteresowany pomoca a tylko sprzedazaa mi samochodu) na problemy moje z ich serwisem tylko glupkowato sie usmiechal Zadowolony bylem z inchcape co tamtym paprakom sie nie udalo tym udalo sie od reki wiec ich polecam a w szczegulnosci pana Pawla doradce serwisowego
2,7
~BMWE61
Touring 520 d 177KM 130kW
Nie stety nie było co mnie zaskoczyło nie pozytywnie 12 razy w serwisie to jest to co mi zafundował układ elektryczny : Wymiana akumulatora wymiana elektrozamka wymiana przewodów do elektrozamka klapy bagażnika wymiana lamp przednich itd Oczywiście na jedną wymianę przypadało kilka wizyt w serwisie w PL i brak reakcji serwisu nie polecam Serwisu na Czerniakowskiej . Po przybyciu do Niemiec wszystkie usterki usuniete w 2 dni
~Adam
Touring 520 d 177KM 130kW
Osiągi bardzo przyzwoite jak na te gabaryty można dynamicznie włączyć się do ruchu czy szybko i bezpiecznie wyprzedzać 4 gwiazdki ze względu na dźwięk jest dość głośny (Silnik)
~Adam
BMW Seria 5 E60 Touring