Ocena kierowcy - BMW Seria 7 E32

kolas, 14 lat temu
Silnik 730 i 188KM 138kW
Rok produkcji 1989
BMW Seria 7 E32 730 i 188KM 138kW 1986-1994 - Oceń swoje auto
Układ elektryczny : ogólnie wszystkie bajery które posiadaja teraz najnowasze auta to BMW miało już w 89 roku???To pokazuje jak byliśmy zacofani w tamtyczh latach
Karoseria : dopóki nie zostanie puknięta to zapomnij o czymś takim jak \"Rdza\",Elementów karoseri na rynku od zajebu.
Inne : Przepływomierz prędzej czy pózniej pada(mówię gdy jeżdzi się na LPG),nowy kosztuje 800zł używka 300zł
Autko doskonałe dla takiego wielkiego człowieka jak ja,ludzie mi mówią że pasuje mi do twarzy to auto :P
silnik pracuje tylko wtedy dobrze gdy się go kręci na wysokie obroty,wtedy to może nawet konkurować z najnowocześniejszymi dieslami. Auto zdecydowanie nie toleruje niskich obrotów...prawie że się dławi.
troche ciężko chodzi,choć niepsująca sie
Auto trzyma się drogi dobrze,wiadomo nie bedzie sie trzymać idealnie bo to nie auto do wyścigów tylko do wożenia dup arystokracji.Miękie zawieszenie
nie wiem co mam rozumieć pod akapitem \"widoczność\" ??Więc tak auto jest zauważalne na drodze :P.Z auta wszystko dobrze widać
dla kierowcy jak najbardzie dobrze przystosowany kokpit pod łokietnik mógłby być jak w nowszych modelach ale i ten spełnia znakomicie swoją rolę. Włączniki świateł mogły by być rozwiązane lepiej
To jest rzecz z którą mam problemy.......ale czego oczekiwać od auta z 1989 roku???Ma prawo się popsuć
Miejsca mnustwo,jestem osobą o wzroście 197cm i mam prawie wyporstowane nogi,w trakcie trasy mogę spokojnie przyjąć pozycję na \"lansera\" i wygodnie oprzeć nogi po bokach.Odnośnie pasażerów......nikt jeszcze nie nażekał żeby mu tam ciasno było,to chyba ok?
Z tym tutaj akurat kiepsko,jak się pędzi 160-200 to kiepsko słychać radio,ale to może być wina tego że auto było klepane składane z 10 innych aut.
Spalanie..... pali srednio 17,5 LPG ,czyli wychodzi ekonomicznie tyle samo co astrą z silnikiem 1,8(która pali 9L benzyny) ....niezłe porównanie(śmiech na sali).Przeglądu jeszcze nie robiłem więc się nie wypowiem.BMW-będziesz miał wydatki...teoria stworzona przez ludzi którzy nie mieli nigdy bmw i zapierdalają oplami czy renault,gówno prawda części są w takich samych cenach jak innych aut,pozatym jest pełno urzywek na rynku i są one stasunkowo tanie.
relacja cena-komfort ....bez konkurencyjna dla mnie ,za 8 000 zł kupujesz auto,które daje niepowtarzalny komfort jezdny i wewnętrzny.
troszeczke skrzypi w tym aucie wszystko co mnie dobitnie wk...ia ale badzmy wyrozumiali to auto ma 20 lat
najpoważniejszą ustaerką jaką miałem to wymiana nawiewu,wybuch gazu(wystarczyło wszystko podociskać,poczym auto wziąć na hol w trakcie którego się je odpalało.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 730 i 188KM 138kW [l/100km]

16,5