Ocena kierowcy - BMW Seria 7 E32

Mariusz-WAWA, 18 lat temu
Silnik 730 i 188KM 138kW
Rok produkcji 1992
BMW Seria 7 E32 730 i 188KM 138kW 1986-1994 - Oceń swoje auto
Uważam, że nie ma lepszego auta tej wielkości za tą kasę. Podobają mi się także Mesie *126* ale, żeby znaleźć porównywalnego do 7-ki to trzeba wyłożyc parę tysiaczków więcej a tylko za gwiazdkę, bo nic lepszego nie oferuje. Miałem okazję sprawdzić:P
Silnik po prostu bajka, choć czasem ma swoje humorki i nierówno chodzi, ale nie interesowałem się tym głębiej. Po prostu wsiadam, leję gaz i jadę super autem za małe pieniądze:P
No tutaj ocena 5 to stanowczo za mało, to przecież *BMW* :)))
j.w.
Hmmm, mogliby się troszkę bardziej przełożyć do widoczności z tyłu, reszta ok.
patrz: skrzynia biegów, układ jezdny:P
Mam klimatyzację, która powoduje, że w temp. rzędu 28-30 stopni potrafi byc nawet za chłodno w środku:) Ogrzewanie jak na klasę luksusową przystało.
Tego wszędzie w nadmiarze, ale przy długości prawie 5 m to chyba normalne...
Pokażcie mi nowsze auto o wartości nawet 2 razy wyższej gdzie mogę się poczuć lepiej, no chyba, ze to inne BMW:P. OAZA SPOKOJU:))))
Ja uważam, że jak kogoś stac na to auto to nie narzeka, jak go nie stać to po co kupuje:P Pełno zamienników na rynku, ceny serwisu dosć wysokie, ale wystarczy znaleźć dobrego fachowca i po kłopocie. A mam w "pupie" opinie ludzi, którzy mówią, ze BMW sie nie gazje. Ja zagazowałem, chodzi bardzo dobrze a koszty spadły mi 2 krotnie:) Zrobiłem na gazie już 70 tys. w ciągu 4 lat i nie ma kłopotów, tylko na gazie nie wolno oszczędzać. Proponuje nie lać czegoś z przydrożnej butli... Raczej Shell, ponoć są najlepsze.
Jakość perfekcyjna, 13 lat i nic nie stuka, nie puka, wszytko działą i tylko śmigać za naprawdę śmieszną kasę.
Zdarzają się, ale auto ma 13 lat i są to naprawdę drobiazgi, typu niedziałający licznik przebiegu dziennego, zepsuty przełącznik komputera pokładowego, dziwne zachowanie fabrycznego alarmu i centralnego zamka.
Ludzie, to BMW...

LPG - zużycie paliwa dla silnika 730 i 188KM 138kW [l/100km]