BMW Seria 7 E38 - Oceń swoje auto

Benzynowe Benzynowe
Diesla Diesla
Ukryj

Oceny BMW Seria 7 E38

1% lepiej niż w segmencie Auta luksusowe (4,36)

dodano 13.01.2010 przez

kocham to auto ale z żalem musze się pozbyć, jednak za konkretne pieniądze bo na fakturach mam 7tyś bo jak głupi zrobiłem wszystko

dodano 01.08.2009 przez

Auto bardzo bardzo dobre, ważne ,żeby kupić dobry egzemplarz a i tak z 3tys złotych na początek powinno się mieć w zapasie.

dodano 02.01.2009 przez

niesamowity komfort i wygoda, na drodze nie jedziesz ale płyniesz, prędkości wogóle nie czuć, polecam gorąco zajefajna fura

dodano 31.10.2006 przez

uwielbiam to auto, duze, wygodne, bezpieczne dla mojego dziecka, bardzo dobrze utrzymane, bedzie mi sluzyc jeszcze dlugo :)

dodano 03.08.2005 przez

piekne auto, przyjemnosc z jazdy w kazdych warunkach, troche drogie,czesci tez nie najtansze, ale coz to przeciez bmw 740

dodano 17.05.2009 przez

Myślę, że to ciekawa propozycja. Swoją zagazowałem więc jest komfortowo i niedrogo - teraz tylko mieć czas na wyjazdy.

dodano 26.09.2010 przez

Kocham ten samochód. Czasem denerwuje ale potrafi dać taką przyjemność z jazdy że człowiek śmieje się sam do siebie.

dodano 26.02.2009 przez

polecam każdemu, ja sie zakochałem w tym aucie, ma wszystko to czego nie ma na maxa wyposazony nowy np. vw passat

dodano 25.04.2009 przez

Dobre auto ale lubi żeby o nie dbać, co czasami kosztuje. Odwdzięcza się za to fantastycznym prowadzeniem

dodano 27.12.2010 przez

Bmw 728i to naprawdę fajny samochód rodzinny. Polecam wszystkim lubiącym solidne bezawaryjne auta.