BMW Seria 7 E38 - Oceń swoje auto

silnik
lista silników BMW Seria 7 E38
Mniej

Oceny BMW Seria 7 E38

1% lepiej niż w segmencie Auta luksusowe (4,37)

autodna

dodano 15.05.2009 przez

luksus komfort przede wszystkim , auto z racji swojego wieku robi sie awaryjne , ceny napraw sa wysokie , auto godne polecenia , jednak drogie w utrzymaniu

dodano 06.02.2008 przez

:) ...po prostu 95% ludzi nigdy takim autem nie jechalo w zyciu po mimo ze ma 6 lat wyglada jak rasowa czarna limuzyna , klasyczny wyklad ponadczasowy

dodano 15.08.2007 przez

Co można chcieć więcej od samochodu z genialnym przyśpieszeniem i zawieszeniem, a przy tym tak wygodnym, no może tylko żeby mniej kosztował :)

dodano 17.03.2009 przez

Auto reprezentacyjne z dobrym przyśpieszeniem. Silnik dynamiczny powyżej 3500 obr/min dostaje potężnej siły. Bardzo żywotny samochód

dodano 13.01.2010 przez

kocham to auto ale z żalem musze się pozbyć, jednak za konkretne pieniądze bo na fakturach mam 7tyś bo jak głupi zrobiłem wszystko

dodano 07.03.2003 przez

IDEALNE AUTO SPORTOWE, RODZINNE.WYMAGA JEDNAK DBALOSCI.CZULE NA ZLE PALIWO I PODRABIANE CZESCI. Z G......... BICZA NIE UKRECI...........

dodano 01.08.2009 przez

Auto bardzo bardzo dobre, ważne ,żeby kupić dobry egzemplarz a i tak z 3tys złotych na początek powinno się mieć w zapasie.

dodano 02.01.2009 przez

niesamowity komfort i wygoda, na drodze nie jedziesz ale płyniesz, prędkości wogóle nie czuć, polecam gorąco zajefajna fura

dodano 26.09.2010 przez

Kocham ten samochód. Czasem denerwuje ale potrafi dać taką przyjemność z jazdy że człowiek śmieje się sam do siebie.

dodano 17.05.2009 przez

Myślę, że to ciekawa propozycja. Swoją zagazowałem więc jest komfortowo i niedrogo - teraz tylko mieć czas na wyjazdy.