Konkurs gokartowy - tydzień 4

BMW Seria 7 E38 - Oceń swoje auto

lista silników BMW Seria 7 E38

Oceny BMW Seria 7 E38

1% lepiej niż w segmencie Auta luksusowe (4,36)

dodano 01.08.2009 14:35:31 przez

Auto bardzo bardzo dobre, ważne ,żeby kupić dobry egzemplarz a i tak z 3tys złotych na początek powinno się mieć w zapasie.

dodano 02.01.2009 11:10:45 przez

niesamowity komfort i wygoda, na drodze nie jedziesz ale płyniesz, prędkości wogóle nie czuć, polecam gorąco zajefajna fura

dodano 31.10.2006 11:33:08 przez

uwielbiam to auto, duze, wygodne, bezpieczne dla mojego dziecka, bardzo dobrze utrzymane, bedzie mi sluzyc jeszcze dlugo :)

dodano 03.08.2005 02:57:53 przez

piekne auto, przyjemnosc z jazdy w kazdych warunkach, troche drogie,czesci tez nie najtansze, ale coz to przeciez bmw 740

dodano 17.05.2009 10:23:49 przez

Myślę, że to ciekawa propozycja. Swoją zagazowałem więc jest komfortowo i niedrogo - teraz tylko mieć czas na wyjazdy.

dodano 26.09.2010 02:52:59 przez

Kocham ten samochód. Czasem denerwuje ale potrafi dać taką przyjemność z jazdy że człowiek śmieje się sam do siebie.

dodano 26.02.2009 15:51:36 przez

polecam każdemu, ja sie zakochałem w tym aucie, ma wszystko to czego nie ma na maxa wyposazony nowy np. vw passat

dodano 25.04.2009 00:20:52 przez

Dobre auto ale lubi żeby o nie dbać, co czasami kosztuje. Odwdzięcza się za to fantastycznym prowadzeniem

dodano 27.12.2010 19:13:27 przez

Bmw 728i to naprawdę fajny samochód rodzinny. Polecam wszystkim lubiącym solidne bezawaryjne auta.

dodano 06.01.2005 00:12:52 przez

jak na siedmio letnie auto to naprawdę warto polecić osobob które od jazdy oczekują przyjemności

Demonstracyjny Infiniti QX70 S Premium

Demonstracyjny Infiniti QX70 S Premium

Rocznik: 2014. Przebieg: 2 000 km. Silnik: 5.0 390KM, benzynowy.

Nissan Note ACENTA AUTO PACK FAMILY PACK

Nissan Note ACENTA AUTO PACK FAMILY PACK

Rocznik: 2014. Przebieg: 0 km. Silnik: 1.2 80KM, benzynowy.

Auta taniej niż w salonie

Kierowcy, którzy oglądali BMW Seria 7, oglądali także

Dowiedz się więcej o BMW Seria 7

Przeczytaj o BMW Seria 7

BMW 740d xDrive - biznes w każdą pogodę
BMW 740d xDrive - biznes w każdą pogodę Klasyka wymaga ofiar - z takiego założenia musieli wychodzić Bawarczycy, kiedy przez 32 lata swoim najbardziej zamożnym klientom oferowali BMW serii 7 wyłącznie z tylnym napędem. Napęd x szalał w najlepsze od połowy lat 80-tych w (z czasem) niemal całej gamie modelowej BMW, a flagowy sedan wciąż był "skazany" na klasyczne RWD. Aż nadszedł rok 2010, kiedy xDrive zadebiutował wreszcie w modelu 750i. Niemcy chcieli chyba tym samym podkreślić, że dopiero największe osiągi topowej wersji wymagają usprawnień trakcyjnych, a cała pozostała gama silnikowa wciąż musi sobie poradzić bez tego udogodnienia.

BMW Seria 7 - zobacz filmy

Zimno... ciepło... gorąco! Night Vision w BMW serii 7
Zimno... ciepło... gorąco! Night Vision w BMW serii 7 W tym filmie demonstrujemy jak działa system Night Vision, czyli kamera termowizyjna najwyższej klasy, dostępna w BMW serii 7
HeadUp Display w BMW serii 7
HeadUp Display w BMW serii 7 Zobacz jak bardzo zaawansowany HeadUp display mogą nabyć klienci BMW serii 7. To już nie jest tylko prosta nawigacja czy wskazania aktualnej prędkości, tylko dużo, dużo więcej.

BMW Seria 7 E38 148