BMW Seria 7 E65 Sedan 730 i 231KM 2003-2005 - Oceń swoje auto

BMW Seria 7 E65 Sedan 730 i 231KM 2003-2005

z przebiegiem 6 000 km, wyprodukowany w 2005 roku
~LONG LIFE
dodał ocenę 04.02.2006 00:09:35

Samochód dla młodych inżynierów,ale ich na niego nie stać.Pozostali uważajcie bo wydacie majątek i nie będziecie w stanie wykorzystać w pełni jego zalet.

Jestem przerażony ,po zatankowaniu na normalnej stacji przy trasie z Zakopanego zaczoł tracić moc.W serwisie stwierdzili że to wina paliwa,oby wszystko skończyło się dobrze. Ale co potem?

Skrzynia dziła naprawdę super.

Sunie jak przyklejony.

Kamera załatwia wszystko.

Mam 60 lat i jadąc tym autem czuje się jakbym sterował elektrownią jądrową.System BMWdriwe jest bardzo skomplikowany i nieda się go wyłączyć.Mam szczęście że syn jest informatykiem,więc po paru godzinach szkolenia umiem już go jako tako obsługiwać. Instrukcja ma 200 stron!

Super.

Idealnie.

Po 60-tce większość odgłosów zdecydowanie cichnie-jest super.
autodna

Super.

Piekielnie drogi,zaczynam się zastanawiać czy nie lepiej było kupić drugi dom.

Okaże się co powiedzą w serwisie.

j.w.
Kupujesz części we własnym zakresie? Sprawdź naszą ofertę!

Spalanie 730 i 231KM 2003-2005

Pb [l/100km]
10,3

9,0

14,5

7,5

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wiarygodności ogladanego wpisu, napisz je w powyższym polu i kliknij na przycisk "Wyślij". Na pewno rozpatrzymy Twoją sugestię!

Oblicz koszty własnej jazdy 730 i 231KM 2003-2005

Dodaj nowy komentarz