BMW TRENDS 5/2014 nadjeżdża!

BMW TRENDS 5/2014 nadjeżdża!

BMW X5 E53 - Oceń swoje auto

lista silników BMW X5 E53

Oceny BMW X5 E53

2% lepiej niż w segmencie Duże SUVy (4,18)

dodano 13.02.2012 20:39:36 przez

Generalnie mam to autko już 2 lata i jest to moje najlepsze auto jak do tej pory. Wahałem się czy nie będzie to auto za duże i zbyt paliwożerne. Okazało się, że ani za duże ani za paliwożerne. Miałem przyjemność posiadać przez krótki czas Zafirę II i dosłownie nie ma co porównać. Spalanie było identyczne. Komfort nieporównywalny. X5 nie zawiodła a zrobiłem 60 tyś km. Wymieniłem klocki i świece. Koszt przeciętny. Auto spala średnio 10-11 po mieście co dla posiadaczy clio czy megane może przerażać ale jak ma się troszkę większy gabaryt to norma. Może i palą diesele po 15 ale muszą być po niezłym przebiegu. Skrzynia perfekcyjna. Obecnie w zimie jest to niezastąpione auto. Uważam, że jest to najlepsza opcja by podarować sobie odrobinę luksusu za takie pieniądze. Nadmienię, że posiadam X5 po lifcie.

dodano 04.02.2006 15:29:32 przez

Kupiłem ten samochód bo chciałem mieć ekonomicznego SUV´a z dobrymi osiągami. Jazda terenowa to u nas używanie normalnych czyli wyboistych i dziurawych dróg. Offroad jako taki mnie nie interesuje, chociaż pewnie gdyby była opcja reduktora to bym ją nabył. Natomiast pneumatyczne podwyższenie prześwitu przydało się pary razy w górach - polecam. Ważne, że pod każdą ośnieżoną górską drogę podjeżdża bez łąńcuchów, a na autostradzie można nim jechać 200 bez stresu (naturalnie tam gdzie nie ma ograniczenia prędkości).

dodano 13.02.2012 20:51:52 przez

Zdecydowanie polecam. Miałem słabszą wersję "dizla" i potwierdziła się kiepska opinia - padła skrzynia biegów po 120 tyś km. Jak wiadomo skrzynia GM. Zdecydowałem się na poliftingowca i był to strzał w 10. Pojazd od 3 lat w moich rękach. Traktuję lepiej niż żonę i to się opłaca. Polecam w 100%. Opinie typu klocek, oporne itd można między bajki schować. Prowadzi się lekko, zwinnie i dostojnie. BMW X5 jet 5 członkiem rodziny. Wszystkie gazowane amerykańce można między bajki wsadzić...

dodano 17.01.2010 17:09:15 przez

W trasie spisuje sie rewelacyjnie, w terenie tez nie zawiedzie, byleby nie plywac w blocie. Duze poczucie bezpieczenstwa i wygoda podrozowania w kazdych warunkach pogodowych. Mozliwosci na drodze, jakie daje X5, wymagaja duzej samokontroli, bo latwo zapomniec o podstawowych prawach fizyki w tym aucie. Samochod z charakterem, wzbudza respekt na drodze (wszyscy jakby bardziej uprzejmi:) Wykonczenie wnetrza, funkcjonalnosc i dopracowanie szczegolow na wysokim poziomie.

dodano 09.09.2014 11:41:24 przez

Jestem fanem motoryzacji i wszelkiego rodzaju samochodów. Nie tylko osobowych. Uważam, iż ten konkretnie model zasługuje na ocenę "doskonale" przy kilku założeniach. 1. Dysponujesz odpowiednim zasobem gotówki i jednorazowy wydatek w serwisie (niekoniecznie autoryzowanym) 3 tys zł nie jest jakimś dużym problemem. 2. Posiadasz sprawdzony, dobry serwis pogwarancyjny BMW specjalizujący się tylko w tej marce.

dodano 06.04.2008 14:23:15 przez

Jeśli chodzi o mnie to ceniąc sobie wygodę i bardziej luksusowe wnętrze - lepiej wybrać Mercedesa ML , albo VW TOUAREG-a ( choć ten drugi ma za dużo plastiku we wnętrzu). Z tego co mi wiadomo osiągi obu aut są podobne oraz maja większe zużycie paliwa. Poza miastem nie sprawdza się jako klasyczne auto terenowe,ale na miejskie metropolie jest idealną maszyną do walki z drogowymi nierównościami.

dodano 10.01.2012 23:27:36 przez

Najdroższa i najgorsza bryła jaka miałem w swojej historii. Wliczając to łowy Asi we wraki jakie miałem w swoich czasch studenckich. Mam wrażenie ze firma zatrudnia armie ludzi i mówi im : obsypiemy was złotem ale zróbcie auto super do czasu trwania gwarancji a pózniej może go trafić szlak. Może moja opinia jest zbyt subiektywna ale chciałbym , aby świat trochę zastanowił się dokąd zmierza.

dodano 27.06.2006 10:18:34 przez

Próbowałem pokatować go w terenie, moje wrażnie jest jak najbardziej pozytywne, jedynie opony w terenie za dużo nie pomogą. To poprostu szosowa charakterystyka. W każdym razie auto wcale nie męczy mimo dość pokażnych gabarytów. Czujesz potęgę, nawet otwieranie drzwi jest wyzwaniem szczególnie dla dzieci. Dla nich są one jak dżwi do do bankowego sejfu, czasami drże, aby je nie przytłukły.

dodano 28.12.2006 15:17:50 przez

Ogólnie auto rodzinne duże i bezpieczne. Naprawde nie można się specjalnie do czegoś przyczepić poza zbyt małą moca - jesli ktoś przesiada się ze 150 km benzynki na nie to może w wyższych przedziałach predkości ( wyprzedzanie ) zdziwić. RADZE NIE PRZESADZAĆ Z UŁAŃSKĄ FANTAZJA POW. 160 KM/H. Pozatym auto super. Wygląd fajny, marka jeszcze bardziej!!!!

dodano 31.03.2007 01:15:55 przez

Samochód daje poczucie wartsci- jesli ktos na to liczy to bedzie zadowolony. Ma swoje zalety jak chociażby 4x4 - zajebisty na ciasnych zakretach. Za każdym razem chce sie jechac. W miescie automat - wskazany. Polecam uzywanie tempomatu. zmniejsza zuzycie paliwa do 1,5 litra/100 km. Ogólnie bardzo fajne autko !!!!

Auta taniej niż w salonie

Pewne oferty od dealerów

Infiniti FX S Pre

Infiniti FX S Pre

Rocznik: 2013. Przebieg: 32 200 km. Silnik: 3.0 olej napędowy.

Cena: 280 850 zł  ►  219 000

Zyskujesz 61 850Zobacz szczegóły »

Nissan Pathfinder 2,5D SE

Nissan Pathfinder 2,5D SE

Rocznik: 2013. Silnik: 2.5 olej napędowy.

Cena: 191 300 zł  ►  134 900

Zyskujesz 56 400Zobacz szczegóły »

Nissan Murano PREMIUM

Nissan Murano PREMIUM

Rocznik: 2013. Silnik: 2.4 olej napędowy.

Cena: 224 100 zł  ►  168 000

Zyskujesz 56 100Zobacz szczegóły »

Nissan Navara 2,5D 190[KM] SE I-WAY PLUS cena netto 81 200 zł

Nissan Navara 2,5D 190[KM] SE I-WAY PLUS cena netto 81 200 zł

Rocznik: 2013. Przebieg: 20 km. Silnik: 2.5 olej napędowy.

Cena: 150 400 zł  ►  99 900

Zyskujesz 50 500Zobacz szczegóły »

BMW X5 E53 61

Społeczność BMW X5