Ocena kierowcy - BMW X5 E53

Rok produkcji 2006
Okres użytkowania: 5 lat
BMW X5 E53 3.0d 218KM 160kW 2003-2006 - Oceń swoje auto
Inne : Komfort
Silnik : Diesel podstawowa bolączką . Znienawidzilem przez niego diesle.
Karoseria : Niestey rdzewieje. Luster nadokienne widoczne pecherze. Mam starego saaba(czysty jak łza)
Układ elektryczny : Napakowany elektronika.szyberdach dziale okazjonalnie,lusterka się nie składają, ksenony
Najdroższa i najgorsza bryła jaka miałem w swojej historii. Wliczając to łowy Asi we wraki jakie miałem w swoich czasch studenckich. Mam wrażenie ze firma zatrudnia armie ludzi i mówi im : obsypiemy was złotem ale zróbcie auto super do czasu trwania gwarancji a pózniej może go trafić szlak. Może moja opinia jest zbyt subiektywna ale chciałbym , aby świat trochę zastanowił się dokąd zmierza.
Mam go od nowosci wytzrymal tylko 143tys.Padl2 cylinder.Awaria wtryskiwacza. Silnik podobno niezawodny,ale poszedł do wymiany(wysokie koszty naprawy).Silnik może i spoko ale nie diesel. Teraz mam stres jeżdżąc nim. Mam go od nowości, servisowany normalnie,regularna wymiana płynów.Maskra ,,,,,! Poprstu znienawidzilem to auto. Wole już Dacie !
Dość mulowata. Dla przeciętnego emeryta w sumie styl jakim jeżdżę tez kwalifikuje mnie do tej kategorii. Ma prawko ponad 20 lat i zupełnie czyste konto punktowo mandatowe.
Nie najgorzej. Na razie wymiana tylko jednego wachacza.
Nie mam zasrzezen.
Za toporny. Dzwi cholernie ciężkie, ogólnie toporny. Raczej unikam jeżdżenia nim na codzień , a na trasę to ofszem
Nie miałem zastrzeżeń . Fjnie mieć w opcji ogrzewanie kierownicy.
Wygodnie i przyjemnie
Jak na diesla to za nie się sprawuje. Bez wibracji stukotow,
Jeżdżę raczej jak emeryt (czyli bez jaj) wiec spalanie ok 8 na100km jet jak najbardzier realne
Bez komentarza. Poprostu marze o np. Skodzie:-)) Zdecydowanie już nie kupię auta tej marki.!
Koszmar. Ostatnio unikam jeżdżenia tym autem. Dał mi ostro w kość .Fajnie , ze nie jest to moje jedyne auto. miałem już dość dużo aut, nawet powypadkowych, ale ten sprawił mi największy problem. Cieszę się ze nie osiwialem przez niego. W związku z awariami mam uraz do marki. Sorry , ale muszę to powiedzieć nawet za polowe tej ceny która za niego zapłaciłem , nie kupił bym go. To jest auto dla maniakow marki skłonnych wydać każde pieniądze dla lansu. Dla mnie nie jest warte tych pieniędzy . Do 4 lat było w miarę spokojnieale osttnio dał mi w kość . Sorry ja go po progu nienawidzę !!!! Muszę w końcu odreagowac i pewnie kupię sobie jakiegoś Peugota lub toyote. Ci co kupili ode mnie te auta jeżdżą nimi do dziś .
Jak wyżej . Nie chce się powtarzać . Może skusi bym się na jeszcze inna BMW ale pod warunkiem ze dostanę go w prezecie.

On - zużycie paliwa dla silnika 3.0d 218KM 160kW [l/100km]

9,1