Najnowsze oceny BMW Z3

3,4
~Alicja4@hotmail.com
Cabrio 2.0 150KM 110kW
Samochod dobrze sie prowadzi,w srodku glosny,w goracym klimacie bardzo cieply w lecie,siedzenia po 150tys- skora-przetarte,dziury na boku siedzenia kierowcy,ciagle problemy z elektronika,juz od 20 tyskm ciagle swieci sie swiatlo ABS,servis BMW chcial 2 tys dolarow za wymiane jakiegos czujnika zeby to zlikwidowac,za wyjecie compactu z radia-wcielo od goraca, skasowali 650 zl. Klucz z alarmem przestal dzialac przy 180 tys,alarm od poczatku sie...
~d-lipski@o2.pl
Coupe 3.0i 231KM 170kW
Mój samochód to z3 coupe 3.0 z 2000r. Ogólnie kawał dobrej bryki, robi wrażenie na każdym, silnik daje sporo emocji, zawieszenie i prowadzenie jest wyborne, na prawdę doskonałe. W zasadzie najlepszy element całego samochodu. Skrzynia brutalna z resztą jak pozostała część samochodu, drzwi chodzą topornie, wsteczny to tragenia &$%*(@!. Dużo frajdy z jazdy, odgłosy silnika powalające na kolana. Widoczność pomińmy temat , wnętrze świetnie...
~szczęśliwy użytkownik
Cabrio 2.8 193KM 142kW
auto jest po prostu zajebiste, mam je pół roku, rzeczywiście pali sporo przeciętnie ok. 12 litrów, ale parę złotych więcej na 100 kilometrów to koszt niewielki w porównaniu do frajdy jaką daję eksploatacja Zetki. Niecałe 7 sekund do 100tki, 230 km/h bez dachu, na suchej nawierchni można wchodzić w zakręt z każdą prędkością. Wygląda świetnie w środku i na zewnątrz. Na głowę bije niedorobioną plastikową celicę czy pedziowate TT. Może nie jest...
Coupe 2.8 193KM 142kW
Jest to samochód inny dla ludzi innych. Nie jest specjalnie wygodny, ekonomiczny, ale ma to coś. Za każdym razem gdy do niego wsiadam „gęba” mi się cieszy bo właśnie ma to coś czego współczesne samochody nie mają i już raczej nigdy nie będą miały.
4,1
~Tomek
Coupe 2.8 193KM 142kW
Mój samochód to Coupe z 1999 roku. Z3 w tym nadwoziu zawsze było moim marzeniem ze względu na unikalność i niepowtarzalny wygląd. Po latach udało mi się je zrealizować ;) A teraz co do autka: powiem tak - nic się nie rozczarowałem. Jeździ super, jest zwinny, skręca jak marzenie.
~marcel..
Cabrio 2.8 192KM 141kW
Auto daje sporo frajdy z jazdy z otwartym dachem i do tego bardzo dobry silnik i układ jezdny!! Zamienie w przyszłości tylko na Z3 "M" ewentualnie Z4!!! Potwierdzeniem dobrego zakupu są również reakcje przechodzących obok ludzi nie raz reagującymi spontanicznie ale zawsze pozytywnie!!
~Rafka ZaLaS
Cabrio 1.8 115KM 85kW
U mnie Zetka dostaje maksymalną ocenę. To samochód na piątkę z minimalnym minusem. Jak znajdę coś lepszego...to i tak do końca życia będę pamiętał o tej maszynce. Nawet jak zostanę naczelnym TopGear, heh. To jedno z tych aut, którymi jeżdżą nieliczni. I nie dlatego, że już ich nie produkują od 2003.
~Joanna i Damian asiadamian@amorki.pl
Cabrio 2.8 192KM 141kW
Samochód prezentuje się rewelacyjnie, jak również tak się prowadzi. Jest wygodny, ma niezłe kopyto, zwraca na siebie niesamowitą uwagę. Jest świetnie wykończone,niezawodne i nie zamienimy na dzień dzisiejszy na żadne inne! Stało się członkiem rodziny! Cukiereczek!