Najnowsze oceny Buick

~Henryk
SUV 3.6 i V6 286KM 210kW
jak na razie nie znalazłem żadnej wady, wspaniały rodzinny samochód z wysokim wskaźnikiem bezpieczeństwa /poduszki, kurtyny, specjalne wzmocnienie słupków bocznych i dachu -w razie wywrotki/ . Zaskakująco niskie spalanie przy "normalnej" jeździe, bardzo dobre przyspieszenie, bardzo wysoki komfort dla wszystkich siedmiu podróżujących pasażerów, niepowtarzalna sylwetka odróżniająca się na Polskich drogach. Możliwość odpalania silnika z Pilota,...
~Henryk
SUV 3.6 i V6 286KM 210kW
~Antek K.
Sedan 3.8 V6 208KM 153kW
Najlepszy amerykański samochód który miałem. ostatni rok produkcji, więc najlepiej. Szybki i dobrze znosi gaz więc ekonomiczny. Potrafi trochę rdzewieć ale to kwestia zaniedbania. Skrzynia nie do zajeżdzenia. Części eksploatacyjne - inne dostępne w sklepach internetowych. Światła przednie mogłyby mocniej śwecić i czasami wymyślna wentylacja potrafi dmuchać wg własnego widzimisię.
~Kamil
SUV 3.6 i V6 275KM 202kW
Samochód posiadam praktycznie od nowości, sprowadzilem na mienie do polski. Auto bezawaryjne, przy zmianie oleju, klocków nic nie potrzebuje wymiany. Silnik spala w zależności od jazdy pomiędzy 11 A 15 l benzyny.
~Emanuel
Sedan 3.8 V6 208KM 153kW
Świetny samochód w trasy, całkiem niezły na miasto. Pomimo gabarytów zwrotny. Polecam wersje z silnikami 2 generacji (208 km) są mocniejsze o ponad 30 km i jak na te gabaryty dość ekonomiczne. Częśći eksploatacyjne są w Polce dostępne. Bardziej unikalne trzeba sciągać z USA ale przez internet trwa to do 4 dni.
~Bartosz
SUV 3.6 i V6 275KM 202kW
Samochód można powiedzieć idealny. Nie planuje zmiany na żaden inny Auto jest super wygodne. Spalanie na LPG jest jak na tak duże auto bardzo niskie okolo.12-16 l gazu.
~Marek
Buick Regal I
Sedan 3.8 i 170KM 125kW
Wielkie zaskoczenie to spalanie w tak dużym silniku jazda tym autem to czysta przyjemność nie trafił mi się jeszcze europejski pojazd w którym by mi się tak dobrze podróżowało.
~jarzem1457pl
Buick Regal I
Sedan 3.8 i 170KM 125kW
JESTEM ZADOWOLONY Z EKSPLOATACJI TEGO AUTA.MAŁO PSUJĄCY SIĘ CHOĆ NIEKTÓRE PODZESPOŁY WYMAGAJĄ STAŁEJ KONTROLI I NAPRAWY.
~Staszek
Sedan 3.8 V6 228KM 168kW
Chyba najlepsza amerykańska fura z tego okresu.
~Pawko