Oceny Cadillac Escalade – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Najnowsze oceny Cadillac Escalade

~Serwisant
SUV 6.2 V8 409KM 301kW
Zobaczcie te dwa komentarze na początku... Przerysowany, kiczowaty, jakieś krowy Milki itp... to są fani Porsche i innych niemieckich vagenów... Ludzie kupując Porsche za 900 000zł które przejedzie raptem 80 tys. km i po silniku (wiem co mówie pracowałem w serwisie X) A mówicie o aucie luksusowym tanim w porównaniu do Porsche które przejedzie 500 000 km na gazie! i więcej że jest złe bo kiczowate itp. Ręce opadają... Ludzie myślcie trzeźwo......
~Cadillac Owner
SUV 6.0 i V8 AWD ESV 345KM 254kW
Wygodne, doskonałe, rodzinne auto. Prawdziwy krążownik szos. Reakcje na niego są tylko dwie - podziw lub nienawiść mieszana z zazdrością. Wyróżnia się na tle innych samochodów - rzadko można go spotkać na ulicy. Komfort jest większy niż w Mercedesie ML czy Audi Q7. Fabrycznie wyposażony w DVD i nagłośnienie z Dolby Digital, osobne radio dla osób z tyłu, bezprzewodowe słuchawki, fotele grzane tył/przód. Lista wyposażenia jest długa jak...
~Aleksander
SUV 6.2 V8 409KM 301kW
Najkrócej ujmując mocarny kolos. Użytkowałem model ESV(5,62m) w wersji wyposażeniowej Platinum(pełna opcja). Auto przykuwa wzrok gdziekolwiek się pojawi(nawet na słynnej Goethestrasse we Frankfurcie). Auto jest wielkie, ciężkie, dużo pali, parkowanie w mieście graniczy z cudem(zwłaszcza wersja ESV) ale mimo tych wad jest cudowne i daje masę frajdy z jazdy.
~robert_gawroński
SUV 6.0 i V8 AWD ESV 345KM 254kW
Premium pod kazdym wzgledem. Najwiekszym zaskoczeniem na + jest zawieszenie pneumatyczne ktore blyskawicznie dopasowywuje sie do stylu jazdy i warunkow drogowych. Mozna spokojnie plynac jak i jechac bardzo dynamicznie. Bardzo skuteczny hamulec. Daje nieprawdopodobna przewage nad innymi autami a co za tym idzie komfort prowadzenia.
~Robert
SUV 6.0 i V8 AWD ESV 345KM 254kW
Mruk V8 o dużej pojemności, przyspieszenie, elastyczność, niewielkie spalanie. Aktywne zawieszenie pneumatyczne, komfort, bardzo dobrze trzyma się drogi, bezpieczeństwo (rama od hamera, poduszki kurtyny, 2765 Kg masy własnej)
~ozzzi
SUV 6.0 i V8 AWD 345KM 254kW
Przewspanialy samochod,niemajacy zadnych konkurentow,nawet smiem twierdzic ze nowy model nie jest tak udany, a jeslichodzi o auta europejskie(mimo ze niektore produkowane w USA)jak Q7,x5,Range,Ml itp. sa pod wzgledem luksusu,niezawodnosci,przestrzeni i klasy daleko stylu-o kwestiach wygladu zewnetrznego trudno tu rozmawiac bo to kwestia gustu-dla jednych(takich jak ja)przepiekny a dla innych bez-sprzeczny brzydal i landara....uwielbiam go!!!!!
~Chicago Kraków
SUV 6.0 i V8 AWD 345KM 254kW
Jesteśmy mega zadowoleni i pod wielkim wrażeniem.Jest to nasz pierwszy Cadillac i podchodziliśmy do tego zakupu z obawami.Ale teraz już myślimy o nowszym modelu i napewno bedzie to Escalade.Znajomi w porsche Cayen wymienili 3 silniki? W Audi Q7 cieknie skrzynia biegów.A nasz Escalade jedzie i nic się nie dzieje.Tak w skrócie mogę opisać czy przyrównać.
~Marek
SUV 6.2 V8 409KM 301kW
naprawde rewelacyjny samochód. Wygodny, doskonałe przyspieszenia, przepieknie pracujący silnik, jak na swe osiagi bardzo oszczędny. Wady? kiepska widocznośc do tyłu, gabaryty nie ułatwiajace parkowania.
~Marcin
SUV 6.2 V8 409KM 301kW
Jeżdziłem wieloma autami ale komfort jaki daje Escalade jest niespotykany. Autem się ołynie, jedzie się niezwykle dostojnie.
~tenprzedToba;)
SUV 6.0 i V8 AWD ESV 345KM 254kW
Ten samochod wyraza amerykanski sen o potendze i jest jego bezprzecznym uosobieniem.
Cadillac Escalade