Oceny Chevrolet Camaro – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Najnowsze oceny Chevrolet Camaro

~Przemek
Coupe 6.2L V8 432KM 318kW
To motoryzacyjna fascynacja od pierwszego wejrzenia, a prawdziwa miłość od drugiego (czyli opanowania delikatnej różnicy między napędem na przód i na tył). Dla mnie Camaro ucieleśnia najwyższy stopień ewolucji samochodu z silnikiem benzynowym - nie dziwię się, że teraz po drogach zaczynają poruszać się dziwactwa na elektrony albo wodór - nigdy w historii wszechświata nie zostanie wyprodukowane nic wspanialszego i napędzanego przy pomocy...
~prokocim1@gazeta.pl
Chevrolet Camaro IV
Cabrio 5.7 i V8 275KM 202kW
w sumie ´super bryka´. 8 garow, przeszlo 300 koni. bardzo szybki samochod i dobrze trzyma sie drogi. troche drogi w naprawie. niedawno robilem hamulce i zaplacilem ok $500. w lecie wymienilem opony ($700). tune up kosztuje ok 500, jeszcze nie robilem calego. raz wymienilem kable i swiece na dwoch cylindrach bo silnik nierowno pracowal. zreszta poprzedni wlasciciel zrobil tune up po 50 tys mil. kupilem to auto w 1998 roku (rocznik...
Coupe 3.6 304KM 224kW
Szukałem samochodu na weekendy i przejażdżki - w tej roli sprawdza się perfekcyjnie. Przyciąga wzrok, jest łatwy w prowadzeniu i daje mnóstwo frajdy z jazdy. Części łatwo dostępne, wszelkie naprawy proste do ogarnięcia - chociaż od zakupu jeszcze nie wymieniłem nic poza olejem i filtrami :) Lać paliwo, wsiadać w wóz i cieszyć się z każdego kilometra.

Usterki Chevrolet Camaro

Chevrolet Camaro – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~dominikV6
Chevrolet Camaro VI
Coupe 3.6 335KM 246kW
Mam to co chciałem. Dobre parametry jezdne , dobre przyśpieszenie i stosunkowo nie duże solanie. Na niskich obrotach samochód cichy i nie budzi sąsiadów jak się depnie dopiero daje czadu :) Wygodny dla osoby z 185 cm wzrostu. Jest piękny :)
4,1
~Camaro Bandit
Chevrolet Camaro III
Coupe 5.0 218KM 160kW
Auto przepiekne.Klasyk godny polecenia.Jakie auto by nie stanelo na parkingu czy na swiatlach kolo niego robi spore zamieszanie.To auto przez nastepne kilkadziesiat lat bedzie robic furrore na ulicach a wlasciciele drogich nowych aut beda mogli tylko pozazdroscic i uwaga te auta im starsze tym lepsze jak wino tak wiec kupujac dobry egzemplarz i dobrze go utrzymasz to masz gwarancje ze cena bedzie tylko rosnac... nie spadac :)
Chevrolet Camaro