Oceny Chevrolet Captiva I

Oceny Chevrolet Captiva I – wybierz silnik

Najnowsze oceny Chevrolet Captiva I

~krab
SUV 2.0D 150KM 110kW
Ja na samochód nie mogę narzekać. Robię 1700 km miesięcznie na dwóch zbiornikach paliwa. Samochód dynamiczny jak na pojemność dwóch litrów i masę 2 ton. Zawsze tankuję na jednej stacji i zawsze z tego samego dystrybutora, zawsze, aż wyleje się kropelka ze zbiornika. Przy każdym kolejnym tankowaniu przeliczam zużycie paliwa i tak ostatnie cztery tankowania 6,92; 7,1; 6,54; 6,88. To wszystko poniżej średniej podawanej przez producenta. Można...
2,9
~conti3@gazeta.pl
SUV 2.0D 150KM 110kW
Moja ocena jest zrobiona po 3,5 roku prywatnego użytkowania i 70.000km. Wszystkie przeglądy serwisowe robione co 15.000 km, olej wymieniany co rok (longlife). Nie mogę polecać tego auta, ale aktualnie nie mam punktu odniesienia, czy inne marki to taki sam fajans. Śmieszą mnie natomiast opinie wielu szczęśliwych posiadaczy Captivy, którzy po 1000-2000km wysławiają na Autocentrum pod niebiosa nowo nabyte auto. Ja też byłem takim szczęśliwym po...
3,7
~Moustache
SUV 2.0D 150KM 110kW
Captivą jeżdżę od 2 lat, jest to pierwszy mój suv. Ogólnie robi pozytywne wrażenie, duży, komfortowy, przyjemnie się go prowadzi. Posiada dużą ilość schowków dzięki czemu niezbędnik wyjazdowy zawsze możemy mieć przy sobie. Cena części też na plus. Na minus: brak 6 biegu, wykończenie i plastiki też mogą pozostawiać do życzenia i jest trochę głośny.
3,8
~Paweł po 40 - tce
SUV 2.0D 150KM 110kW
Ogólnie fajny , wygodny i dobrze wyposażony wóz dla rodziny . W góry na narty jak i do Chorwacji nad morze w czwartek na pogrzeb jak i sobotę do ślubu czy w niedzielę do kościoła . Auto pasuje na każdą okazję i robi duże wrażenie na kierowcy jak i na sąsiedzie . Godne polecenia .
~Przemek
SUV 2.0D 150KM 110kW
Kupiłem auto, które miało spełniać kilka warunków - od bezpieczeństwa poprzez ekonomię do pakowności. Wcześniej śledziłem wszelkie wiadomości na temat tego auta i poza problemami z silnikami benzynowymi V6 - nie znalazłem żadnych niepokojących wpisów. Jedynie wersje < 2009 miały problem z kurtynami SRS - dlatego postanowiłem kupić wersję z 2010 roku. Generalnie jest to Opel Antara lub Holden (w Australii) produkowany w Korei :)
~Robert
SUV 2.0D 150KM 110kW
Jeśli ktoś potrzebuje dużego, wygodnego i niedrogiego w eksploatacji auta, to jest godne polecenia, dużo miejsca, umiarkowane koszty eksploatacji, zwarta sylwetka i ładny kształt - do użytku firmowego i prywatnego.
Dziennik kosztów dla Chevrolet Captiva I
11,8
3,3
~mansoft
SUV 2.0D 150KM 110kW
Ogólnie z zewnątrz autko robi naprawde miłe wrażenie i myślę, że nikt nie miałby nic przeciwko, gdyby miał okazję sobie takim pojeździć. ja takowoą okazję miałem i powiem, że autkiem jeździ się sympatycznie. Zakup tego samochodu dostarcza nowych znajomości - w serwisie. Autko dla ludzi, którzy mają czas lub pracownika, żeby się nim zajął.
~Rysio
SUV 3.2L 230KM 169kW
Zanim kupilem ten samochod to wyleczylem sie z Meredesa czy raczej zawiodlem na nim ze to juz nie to co kiedys(2 lata gwarancji jak wszyscy daja 3, drogi serwis i A klasa albo Smart na 3 tygodnie). Znajomy mnie namowil a teraz sam polecam bo to zadziwiajaco dobry samochod w czasach nedznej elektroniki i wszechobecnej redukcji kosztow.
~lasso
SUV 2.0D 150KM 110kW
Drugi raz nie kupię, bo lubię zmiany, ale zakup nowego mogę polecić każdemu. Nowy design, wygodny do miasta jak i w trasy, zużycie paliwa nie zawsze jest najważniejsze jeśli chodzi o samochody w tej klasie, nie wiem jak się zachowa po kilku latach używania (w sumie Koreańczyk)ale tzw. pierwsza liga też zaczęła obniżać loty (jakość)
4,1
~Sławek
SUV 2.0D 127KM 93kW
Auto wygodne, pancerne, dynamiczne, zwrotne, konfortowe.