Ocena kierowcy - Chevrolet Cruze Hatchback 5d

szczepans12, 12 lat temu
Silnik 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Rok produkcji 2011
Chevrolet Cruze Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW 2011-2014 - Oceń swoje auto
Silnik : I nie tylko silnik. Układ hamulcowy bardzo dobry
Jestem bardzo zadowolony.Auto nie moze sie nie podobać.Dynamiczne,oszczedne,trzyma sie drogi jak przyklejone
2litrowy diesel to bardzo mocna strona tego auta.Testowałem benzyne 1.6-katastrofa! benzyna 1.8 plus LpG -niezle ale przy dynamicznej jeżdzie spalanie 13-15 i brak polotu
troche krótkie przełozenia,ale bardzo precyzyjne.Dobrze ze jest szóstka
trzyma sie drogi jak przyklejony ale delikatne stuki na nierównosciach potrafia czasem irytowac
szczególnie słabo do tyłu-kwestia przyzwyczajenia na szczescie sa czujniki cofania.Duże boczne lusterka rekompensuja braki pola widzenia w wersji 5D
gdyby nie to ze prawa nogą(goleń)zmieniam temperature wnetrza byłoby 5 plus Instrukcja obsługi pojazdu w niektórych a ważnych rozdziałach napisana\"po chińsku\"
Tutaj zrobiło sie troche nerwowo na poczatku-nie mogłem tego opanowac.Raz za zimno,pózniej para na szybach.W koncu poustawiałem i tylko nawiew na stopy wg.mnie zbyt słaby
Ten obszar to naprawde dosc mocna pozycja tego auta.Z przodu jest naprawde duzo miejsca z tyłu nie jechałem ale wydaje sie ze 2 dorosłe i rosłe osoby nie beda narzekac
Moja ocena to 5 bez dwóch zdań.Cichuteńkoooo... Jazda autostrada 140-190kmh i..... tylko szum powietrza na bocznych lusterkach
Jak na razie spełnia oczekiwania.w przeciagu niecałych 2 tygodni 2060 km srednie spalanie 6,3 a po dotarciu ma byc lepiej.Jak na 2.0D 163kM bardzo dobrze.Auto na gwarancji napraw i przeglądów jeszcze nie odnotowuje choć zamierzam wymienic olej w najbliższym czasie to sie dowiem i napisze.Ps.tankuje tylko Verve
Za kwote 62800 trudno kupic porównywalny model innego producenta a targowałem sie ostro... Model LT+ premium kolor biały
nie zgłaszam.Podłokietnik mógłby być odrobine dłuższy a i schowek pod nim wentylowany i schładzany
jak na razie bez usterek

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW [l/100km]

5,6