Oceny Chevrolet Cruze Kombi

Oceny Chevrolet Cruze Kombi – wybierz silnik

Najnowsze oceny Chevrolet Cruze Kombi

~Patrick
Kombi 1.4T DOHC 140KM 103kW
Auto bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Póki co zrobiłem nim 3500 km, a mam go niecałe 2 miesiące. Przesiadłem się z Hondy Civic VIII Ufo i jak wiadomo każde auto ma swoje wady i zalety. Cruzem jeździ mi się na pewno wygodniej, zawieszenie pracuje i tłumi ciszej niż w UFO, ale podejrzewam, że to może kwestia wyższego profilu opon na 16 calowych felgach. Ergonomia przyzwoita. Bagażnik wystarczający. Dynamika mega na plus, wyciszenie przy...
~Leszek - ZS KRK
Kombi 1.6 16V DOHC 124KM 91kW
Auto w sam raz dla rodziny 2+2 (miejsca wystarczająco, ale nie za dużo i nie za mało). Silnik benzynowy polecam przy przeciętnych przebiegach rocznych - 15-20 tys. km (spalanie nie jest najniższe, ale akceptowalne przy takim przebiegu). Auto praktycznie bezawaryjne do 100 tys. km (opinie serwisantów Opla i na razie moje doświadczenie - potwierdzone). Dosyć sztywne zawieszenie (w porównaniu do Laguny) i na miejskich, dziurawych drogach czuć...
~CyberVampir
Kombi 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Jak na pieniądze, które za niego zapłaciłem, oceniam auto dobrze. Spodziewałem się wielu budżetowych rozwiązań, a tymczasem w porównaniu z Hyundaiem i30 mojej rodzicielki ( 2013 r. ) to auto sprawia wrażenie masywniejszego i bardziej statecznego. Ogólnie rzecz biorąc, ciężko za te pieniądze znaleźć auto, które będzie bogato wyposażone i pojemne. Chevy daje radę :) Poza tym w wersji LTZ ma kilka sympatycznych bajerów, które ułatwiają codzienne...
4,1
~Marcin
Kombi 1.4T DOHC 140KM 103kW
Samochód przestronny i pakowny, idealnie sprawdzi się jako samochód rodzinny lub dla osoby, która przemieszcza się spokojnie. Duży ustawny bagażnik z haczykami na zakupy. Jest to tak naprawdę Astra J w innym nadwoziu. Dużym plusem są niskie koszty użytkowania, zaczynając od zużycia paliwa, a kończąc na serwisie. Przy jeździe z prędkością 120 km/h spalanie LPG wynosi ok 8 litrów.
~osa_twist
Kombi 1.4T DOHC 140KM 103kW
Użytkowałem Cruza 2 lata. Kupiony 4 latek z 170tyś przebiegu najlepsza wersja wyposażenia, bez kamery cofania. Ładne oryginalne dynamiczne kombii. Niestety przez 2 lata dwukrotnie trzeba było regenerować turbinę. Samochód porządnie wykonany, przyjemnie się prowadzi. Cena niższa niż konkurecnji, na pewno jest godny uwagi i polecenia mimo kilku wad.
~Rafał
Kombi 1.4T DOHC 140KM 103kW
Ogólna ocena samochodu wypada pozytywnie. Fajny dynamiczny silnik. Przy odpowiedniej jezdzie ekonomiczny jak na 140KM. Bardzo elastyczny od 1800 obrotów. Skrzynia 6 fajnie spisuje się w trasie. Dodatkowe bajery w standardzie dodatkowo podnoszą walory tego samochodu w codziennej eksploatacji.
Dziennik kosztów dla Chevrolet Cruze Kombi
9,3
9,2
~Spokoj
Kombi 1.7D DOHC 130KM 96kW
Polecam wszystkim auto z tym silnikiem, jest bardzo oszczedny, dynamiczny. Auto ogólnie sympatyczne, niedocenione przez wiekszosc. Prezentuje sie fajnie, jezdzi się komfortowo. Na razie przejechane mam tylko 3 tys km wiec trudno o ocene niezawodonosci.
3,8
~mikolajg
Kombi 1.6 16V DOHC 124KM 91kW
Narazie wszystko w porządku auto nowei ładne. Trochę dużo pali . Podobno na początku tak jest (dotarcie). Mam nadzieje , że się zmniejszy. Auto kupiłem z wyprzedaży starego rocznika i myślę że za 50 000 zł jest dobrze wyposażony .
~ADAMG
Kombi 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Za całokształt daję ocenę dobrą. Gdyby nie to spalanie to pewnie byłoby doskonale bo za taką cenę nie dostaniesz nigdzie wbudowanej nawigacji i kamery cofania ;)Materiały użyte do wykończenia wnętrza też nie są najgorszej jakości nawet powiem że bardzo miło się zaskoczyłem.
~Łukasz11
Kombi 1.4T DOHC 140KM 103kW
Reasumując, to był strzał w dziesiątkę. Krótko: piękna linia nadwozia; fajny silnik; obszerne wnętrze; ekonomiczność na rozsądnym poziomie; dobry stosunek jakości do ceny. To zdecydował o ocenie bardzo dobrej za całokształt. Dziękuję Chevroletowi! Mam nadzieję, że nie zawiodę się na tym aucie.
Chevrolet Cruze Kombi