Ocena kierowcy - Chevrolet Cruze Sedan

laki, 14 lat temu
Silnik 2.0 VCDI 16V 150KM 110kW
Rok produkcji 2009
Chevrolet Cruze Sedan 2.0 VCDI 16V 150KM 110kW 2008-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : Miast komentować powiem, znajdźcie dealera chevroleta z placem i Diesla 150KM. Jeśli jest to dobry sprzedawca pozwoli wam na odrobinę szaleństw. Spróbujcie
Nie oczekiwałem fajerwerków za tę cenę, ale jestem mile zaskoczony. Brak dwustrefowej klimatyzacji i kiepski nawiew z tyłu to jedyne braki. Świetnie jedzie, na dziurka czasem coś stuknie w zawieszeniu, pakowny i wygodny. Zabawny jest brak w mojej wersji LS głośników w dzrzwiach tylnych (choć są atrapy). W serwisie w poznaniu nikt nie wiedział czy sa tam doprowadzone przewody i jaki jest rozmiar głośnika.
świetny, cichy, mocny. Można jeździć dynamicznie albo oszczędnie.
Gładko, bez problemów krótki skok dźwigni. Na początku brakowało mi 6tego biego, ale skrzynia jest świetnie dopasowana.
Świetnie się prowadzi choć, wspomaganie mogłoby być odrobinę słabsze przy wyższych prędkościach.
Czujniki pomagają. Szkoda że w wersji LS nie ma ich z przodu :)
Ogółnie jest nieźle. Wiem co mówię bo dopasowywałem rodzinę do wielu różnych aut. Drażnią mnie gigantyczne zawiasy. Schowek akurat przy prawym kolanie czy mini rozsuwany podłokietnik który wiecznie wraca do pozycji wyjściowej.
To jedno uważam za wadę, klimatyzacja jakby nie dotyczyła drugiego rzędu. Nie mam zielonego pojęcia gdzie sa wyloty z tyłu. Brak.
To dziwne ale z tyłu można włożyć nogi pod przednie siedzenie. Oczywiscie nie wyprostowac ale niewiele brakuje.
9.5 miasto, 5.5 trasa nieźle. wymiana filtrów i oleju 580 zł.
Doskonałe auto za stosunkowo niewielką cenę. Warto pojeździć konkurencją aby się o tym przekonać. Ja jechałem na jazdę próbną Lancerem DID i z ciekawości zajrzałem do chevroleta. Pojechałem pobawiłem się, potem pojechałem zobaczyc Lancera 2.0 DID który już nie zrobił szału a był o 20 tys droższy. Wróciłem jeszcze raz przejechałem się z rodziną pojeździłem Corollą i jeszcze czymś (nie pamietam) i decyzja była oczywista.
Na razie bez problemów.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 VCDI 16V 150KM 110kW [l/100km]