Chevrolet Cruze Sedan 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM od 2010 - Oceń swoje auto

Cruze
Sedan
2.0 VCDI 16V DOHC 163KM od 2010

Oceny Chevrolet Cruze Sedan 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM od 2010

1% gorzej niż w segmencie Niższa klasa średnia (4,06)

dodano 06.08.2013 przez

Niedoceniany samochód w tej klasie z tym silnikiem praktycznie bezkonkurencyjny. Wydaje się dużo większy niż jest w rzeczywistości i zwraca uwagę. Troszkę brak mi możliwości dokupienia do niego ksenonów bo wówczas, przynajmniej dla mnie, byłby praktycznie kompletny- oczywiście w tej cenie.

dodano 12.03.2014 przez

żwawy, wygodny, bezproblemowy