Chevrolet Epica - Oceń swoje auto

Benzynowe Benzynowe
Diesla Diesla
Ukryj

Oceny Chevrolet Epica

Podobnie jak w segmencie Klasa średnia (4,18)

dodano 08.11.2009 przez

Bardzo fajny samochód doskonale wygląda i wzbudza zainteresowanie na ulicy.Wady :głośne zawieszenie czasami wkurzające ale gdyby nie dziury w drogach było by OK.Złe umieszczenie zegara wlaściwie nie wiadomo dla kogo,Nieczytelny wyświetlacz radia.Często rozprogramowuje się lewa szyba kierowcy,przestaje działać automatyka ,dlatego nauczyłem sie sam ją programować i jest OK.

dodano 28.12.2010 przez

W porównaniu do Passata kombi mały (niewystarczający) bagażnik. Dużo niedopracowanych detali. Na kluczyk treba mieć plecak (duży nie składa się). Brak czujek ruchu w kabinie podpiętych pod alarm. Skóra bardzo twarda. Głośne zawieszenie. BRAK W BAGAŻNIKU SCHOWKÓW UCHWYTÓW, BRAK MOŻLIWOŚCI STABILIZACJI BAGAŻU. Niska cena za mlode autko majace dosyć dobre wyposażnie.

dodano 24.03.2012 przez

Niezawodność, stosunkowo nickie zużycie paliwa i możliwość tańszego serwisowania auta nie w ASO, dyskretna elegancja i ciekawość innych kierowców, wysoki komfort, rewelacjnie niska cena zakupu jak na takie auto, to mega atuty. Wizualna jakość wnętrza, i słabej jakości precyzja zawieszenia, i układu kierowniczego, oraz nie najmocniejsze hamulce, to minusy.

dodano 02.09.2007 przez

jest kilka drobiazgów wkurzających, po zakupie przez 2000 km samochód znienawidziłem. Ale po następnych 3000 zaczynam je bardzo bardzo lubić - jak wyszedłem z dwóch sytuacji wypadkowych 100%. Nauczyłem się już sterować wentylacją. Silnik trzeba utrzymywać w granicach od 2500obr wtedy ma naprawde fajnego kopa.

dodano 13.04.2009 przez

Za niecałe 70.000 PLN (rocznik 2008) trudno o fajniejsze auto.Jeździ ich bardzo mało. Szkoda, bo zasługuje na więcej chętnych.Dobrze, bo nie jest sieczką drogową nagminnie kupowanych marek.Na drodze nie jest "jednym z dziesięciu"(widocznych aut tej samej marki).Jest jak rodzynek w cieście.

dodano 02.12.2008 przez

jeżdżę Epicą cały rok i jestem zadowolony bo spełnia moje oczekiwania, jest dobrze wyposażona, ma dużo nowinek technicznych (czujniki deszczu,cofania,chowane lusterka boczne,klapa bagażnika otwierana na pilota,podgrzewane siedzenia,fotel kierowcy elektryka).

dodano 23.01.2012 przez

Przez pierwszy tydzień żałowałem, teraz już zapomniałem jak wyglądają inne pojazdy w środku więc jest znośnie. Na zewnątrz ludzie podziwiają piękno karoserii (które już miejscowo rdzewieje), wewnątrz jest szok pokolenia w ergonomii.

dodano 17.07.2008 przez

Cichy , wygodny , ładny samochód ale ... NIE NADAJE SIE DO SZYBKIEJ JAZDY. Silnik mułowaty , system kontroli trakcji - beznadziejny. Nie lubi zakrętów. Jednym zdaniem: samochód dla emeryta.

dodano 08.11.2008 przez

gdyby serwis był bardziej kompetentny i nie podchodził do klienta z chevroletem jak do żebraka (w porównaniu z oplem) to było by ok, SERWISY SĄ DO BANI (przynajmniej w Poznaniu)

dodano 16.11.2007 przez

Ogólnie samochód bardzo mi przypadł do gustu, jest cichy, dobrze się prowadzi, nie spala dużo, dobrze tłumi nierówności. Mogę z czystym sumieniem polecić.