Chevrolet Epica - Oceń swoje auto

lista silników Chevrolet Epica

Oceny Chevrolet Epica

Podobnie jak w segmencie Klasa średnia (4,22)

dodano 08.11.2009 20:48:17 przez

Bardzo fajny samochód doskonale wygląda i wzbudza zainteresowanie na ulicy.Wady :głośne zawieszenie czasami wkurzające ale gdyby nie dziury w drogach było by OK.Złe umieszczenie zegara wlaściwie nie wiadomo dla kogo,Nieczytelny wyświetlacz radia.Często rozprogramowuje się lewa szyba kierowcy,przestaje działać automatyka ,dlatego nauczyłem sie sam ją programować i jest OK.

dodano 28.12.2010 11:42:07 przez

W porównaniu do Passata kombi mały (niewystarczający) bagażnik. Dużo niedopracowanych detali. Na kluczyk treba mieć plecak (duży nie składa się). Brak czujek ruchu w kabinie podpiętych pod alarm. Skóra bardzo twarda. Głośne zawieszenie. BRAK W BAGAŻNIKU SCHOWKÓW UCHWYTÓW, BRAK MOŻLIWOŚCI STABILIZACJI BAGAŻU. Niska cena za mlode autko majace dosyć dobre wyposażnie.

dodano 24.03.2012 20:11:48 przez

Niezawodność, stosunkowo nickie zużycie paliwa i możliwość tańszego serwisowania auta nie w ASO, dyskretna elegancja i ciekawość innych kierowców, wysoki komfort, rewelacjnie niska cena zakupu jak na takie auto, to mega atuty. Wizualna jakość wnętrza, i słabej jakości precyzja zawieszenia, i układu kierowniczego, oraz nie najmocniejsze hamulce, to minusy.

dodano 02.09.2007 11:58:56 przez

jest kilka drobiazgów wkurzających, po zakupie przez 2000 km samochód znienawidziłem. Ale po następnych 3000 zaczynam je bardzo bardzo lubić - jak wyszedłem z dwóch sytuacji wypadkowych 100%. Nauczyłem się już sterować wentylacją. Silnik trzeba utrzymywać w granicach od 2500obr wtedy ma naprawde fajnego kopa.

dodano 13.04.2009 22:36:53 przez

Za niecałe 70.000 PLN (rocznik 2008) trudno o fajniejsze auto.Jeździ ich bardzo mało. Szkoda, bo zasługuje na więcej chętnych.Dobrze, bo nie jest sieczką drogową nagminnie kupowanych marek.Na drodze nie jest "jednym z dziesięciu"(widocznych aut tej samej marki).Jest jak rodzynek w cieście.

dodano 02.12.2008 23:44:21 przez

jeżdżę Epicą cały rok i jestem zadowolony bo spełnia moje oczekiwania, jest dobrze wyposażona, ma dużo nowinek technicznych (czujniki deszczu,cofania,chowane lusterka boczne,klapa bagażnika otwierana na pilota,podgrzewane siedzenia,fotel kierowcy elektryka).

dodano 23.01.2012 09:00:56 przez

Przez pierwszy tydzień żałowałem, teraz już zapomniałem jak wyglądają inne pojazdy w środku więc jest znośnie. Na zewnątrz ludzie podziwiają piękno karoserii (które już miejscowo rdzewieje), wewnątrz jest szok pokolenia w ergonomii.

dodano 17.07.2008 00:09:59 przez

Cichy , wygodny , ładny samochód ale ... NIE NADAJE SIE DO SZYBKIEJ JAZDY. Silnik mułowaty , system kontroli trakcji - beznadziejny. Nie lubi zakrętów. Jednym zdaniem: samochód dla emeryta.

dodano 08.11.2008 00:07:27 przez

gdyby serwis był bardziej kompetentny i nie podchodził do klienta z chevroletem jak do żebraka (w porównaniu z oplem) to było by ok, SERWISY SĄ DO BANI (przynajmniej w Poznaniu)

dodano 16.11.2007 11:06:05 przez

Ogólnie samochód bardzo mi przypadł do gustu, jest cichy, dobrze się prowadzi, nie spala dużo, dobrze tłumi nierówności. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Demonstracyjny Hyundai i40 COMFORT

Demonstracyjny Hyundai i40 COMFORT

Rocznik: 2013. Przebieg: 7 000 km. Silnik: 1.7 136KM, diesel.

Suzuki SX4 S-Cross 1,6 PREMIUM  120KM NOWY MODEL

Suzuki SX4 S-Cross 1,6 PREMIUM 120KM NOWY MODEL

Rocznik: 2013. Przebieg: 0 km. Silnik: 1.6 120KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Chevrolet Epica, oglądali także

Dowiedz się więcej o Chevrolet Epica