Oceny Chevrolet Epica 2.0 16V 150KM 110kW 2006-2012

Chevrolet Epica 2.0 16V 150KM 110kW 2006-2012 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Chevrolet Epica 2.0 16V 150KM 110kW 2006-2012

~Piotr
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Niezawodność, stosunkowo nickie zużycie paliwa i możliwość tańszego serwisowania auta nie w ASO, dyskretna elegancja i ciekawość innych kierowców, wysoki komfort, rewelacjnie niska cena zakupu jak na takie auto, to mega atuty. Wizualna jakość wnętrza, i słabej jakości precyzja zawieszenia, i układu kierowniczego, oraz nie najmocniejsze hamulce, to minusy.
~Akluko
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Przez pierwszy tydzień żałowałem, teraz już zapomniałem jak wyglądają inne pojazdy w środku więc jest znośnie. Na zewnątrz ludzie podziwiają piękno karoserii (które już miejscowo rdzewieje), wewnątrz jest szok pokolenia w ergonomii.
3,6
~Forest44
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
W porównaniu do Passata kombi mały (niewystarczający) bagażnik. Dużo niedopracowanych detali. Na kluczyk treba mieć plecak (duży nie składa się). Brak czujek ruchu w kabinie podpiętych pod alarm. Skóra bardzo twarda. Głośne zawieszenie. BRAK W BAGAŻNIKU SCHOWKÓW UCHWYTÓW, BRAK MOŻLIWOŚCI STABILIZACJI BAGAŻU. Niska cena za mlode autko majace dosyć dobre wyposażnie.
~Piotr EM
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Za niecałe 70.000 PLN (rocznik 2008) trudno o fajniejsze auto.Jeździ ich bardzo mało. Szkoda, bo zasługuje na więcej chętnych.Dobrze, bo nie jest sieczką drogową nagminnie kupowanych marek.Na drodze nie jest \"jednym z dziesięciu\"(widocznych aut tej samej marki).Jest jak rodzynek w cieście.
~zbyszekwieckowski@wp.pl
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
jeżdżę Epicą cały rok i jestem zadowolony bo spełnia moje oczekiwania, jest dobrze wyposażona, ma dużo nowinek technicznych (czujniki deszczu,cofania,chowane lusterka boczne,klapa bagażnika otwierana na pilota,podgrzewane siedzenia,fotel kierowcy elektryka).
~byyyyyy
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Auto zupełnie bezawaryjne. Trwałe zawieszenie. Lać paliwo, zmieniać olej i jeździć. Wygodny i przestronny. Super Diesel.
~szakal2004
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Ładnie się prezentuje. Nie mam napisu na klapie z nazwą modelu nawet mechanik nie wiedział co to za furą a więc oryginalność co bardzo sobie cenie :)
~Sławek
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Za taką cenę najlepsza jakość, komfort jazdy, niezawodność i stylistyka. Poniżej 20 tys można kupić 5-letnie auto z super wyposażeniem. Osobiście gorąco polecam.
~ble...ska
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Stosunek jakość do ceny to jakość o wiele przerasta cenę !
~ble...ska
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Stosunek jakość do ceny to jakość o wiele przerasta cenę !