Oceny Chevrolet Kalos

Najnowsze oceny Chevrolet Kalos

4,1
~Jacek
Hatchback 1.4i 94KM 69kW
Dobry dynamiczny silnik 1.4.. psujący się przycisk opuszczania szyby z prawej strony, psujący się wyświetlacz kilometrów elektroniczny, rdza wchodząca pod tylną klapą,na dachu, męczący sygnał dźwiękowy przy nie wyjętym kluczyku, zero jakichkolwiek bajerów chociaż mój samochód jest w wersji bogatej.
~Łukasz
Hatchback 1.4i 94KM 69kW
Poza normalną eksploatacją i wynikającymi z niej wymianami części, jedynym problemem jest klimatyzacja. W przypadku mojego samochodu, gdzieś jest wyciek czynnika chłodzącego. Nawet z kontrastem nie da się znaleźć miejsca rozszczelnienia układu/wycieku.
3,5
~Wojciech
Hatchback 1.2 72KM 53kW
Idealny samochód jako pierwszy samodzielny zakup lub zakup dla młodych kierowców. Nie ima się go rdza ani usterki techniczne. W razie czego dostępne są do tego modelu tanie części zamienne i liczne zamienniki. Polecam, dla osób użytkujących samochód głównie w mieście, czasami tylko zapędzających się w dłuższa trasę.
~lissa
Hatchback 1.4i 94KM 69kW
Jak za takie pieniądze mogłam kupić zadbane seicento, matiza, czy coś na ten deseń. Auto nie wyróżnia się na ulicy swoją taniością i nie jest tak archaiczne jak poprzednio wymienione. Dobry stosunek jakości do ceny. Koszt to 5-6 tys, nie porównujmy go do aut z wyższej półki. W miarę tanie naprawy
2,2
~MARIO
Hatchback 1.4 82KM 60kW
KAZDEMU KTO NAWET ROZWAZA ZAKUP TEGO AUTA ODRADZAM. LEPIEJ KUPIC PARE LAT STARSZA MAZDE ALBO TOYOTE. ZLE I TANIE WYKONANIE. ELEMENTY ZUZYWAJA SIE BARDZO SZYBKO I NON STOP COS SIE DZIEJE. OGOLNIE MAAAAAAAAAAASAKRA
~Robert
Hatchback 1.2 72KM 53kW
Samochód ogólnie warty polecenia ale nie jest to oszczędny samochód pod względem utrzymania. Serwisowanie tego samochodu w salonie chevroleta jest drogie( za wymiane rozrządu przy 90tys. powiedzieli mi 900zł + sprawdzanie oleju, filtrów itp, liczmy około 1300zł) + do tego spalanie które jest strasznie wysokie jak na takie małe auto.
Dziennik kosztów dla Chevrolet Kalos
~Piotr
Hatchback 1.4i 94KM 69kW
Jestem zaskoczony tym autem każdy mi odradzał ale jest naprawde dobrze , ekonomiczne , zwrotne brak jakich kolwiek problemów oprócz normalnych wymian .
~Mika
Hatchback 1.2 72KM 53kW
Auto warte polecenia do jazdy po mieście, na zakup itp
~marko
4,1