Chevrolet Kalos - Oceń swoje auto

silnik
lista silników Chevrolet Kalos
Mniej

Oceny Chevrolet Kalos

1% gorzej niż w segmencie Auta małe (3,96)

dodano 15.03.2010 przez

Samochód ogólnie warty polecenia ale nie jest to oszczędny samochód pod względem utrzymania. Serwisowanie tego samochodu w salonie chevroleta jest drogie( za wymiane rozrządu przy 90tys. powiedzieli mi 900zł + sprawdzanie oleju, filtrów itp, liczmy około 1300zł) + do tego spalanie które jest strasznie wysokie jak na takie małe auto.

dodano 27.04.2012 przez

KAZDEMU KTO NAWET ROZWAZA ZAKUP TEGO AUTA ODRADZAM. LEPIEJ KUPIC PARE LAT STARSZA MAZDE ALBO TOYOTE. ZLE I TANIE WYKONANIE. ELEMENTY ZUZYWAJA SIE BARDZO SZYBKO I NON STOP COS SIE DZIEJE. OGOLNIE MAAAAAAAAAAASAKRA

dodano 10.11.2013 przez

Jestem zaskoczony tym autem każdy mi odradzał ale jest naprawde dobrze , ekonomiczne , zwrotne brak jakich kolwiek problemów oprócz normalnych wymian .

dodano 12.04.2013 przez

Auto warte polecenia do jazdy po mieście, na zakup itp

dodano 27.10.2013 przez

dodano 16.03.2009 przez