Oceny Chevrolet Lacetti Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW 2004-2008

Najnowsze oceny Chevrolet Lacetti Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW 2004-2008

3,8
~doświadczony
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
To juz moja druga ocena auta i jak najbardziej pozytywna. Obecnie przejechałem od kwietnia 2010r nieco ponad 11000 km. Własnie jestem po dłuzszym wypadzie w góry, z mego miejsca zamieskania nieco ponad 600 km. Podrózowalismy w 5 osób, plus bagaz, plus trzy pary nart na dachu, w sumie samochód mocno obciazony. Z tyłu dwoje dorosłych i nastolatka. Naprawde nie było ciasno. Owszem samochód z powodu obciazenia stracił troche na przyspieszeniu, ale...
~zadowolony
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Na razie jestem naprawdę mile zaskoczony. Miałem już nascie rożnych samochodów, w tym nowe, ale Chevi jest naprawdę w porządku-a jeszcze ta cena-40 tyś, za nowy z samochód z roku 2009, z klimą, elektryka, radiem, plastiki dobrego gatunku, miłe w dotyku, welurowe siedzenia, hak , nie ma co wybrzydzać. Zależało mi na nowym samochodzie tego typu i zastanawiałem się nad Dacią kombi, ale już wiem,że dokonałem dobrego wyboru-przynajmniej takie mam...
~Paweł W.
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Dużo miejsca, wygodne fotele, duży bagażnik, brak problemów technicznych, tanie części, prosty serwis, dobra dynamika silnika 1.6 (prosty bez doładowania) sprawdza się w mieście i na trasie (hałas nieco większy od 150 km/h ...jak trzeba to 160 bez problemu przy wyprzedzaniu) Ojciec i ja - jeździmy 17 lat.
~raspator
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Samochód, którym można parkować pod chmurką w każdym mieście bez obawy, że go ukradną. Jest dosyć wysoko zawieszony, prześwit 15 cm, co też ułatwia podjazd pod krawężnik. Bardzo prosty mechanicznie powoduje, że serwisować go może każdy warsztat. To co zaskakuje mnie do tej pory to bardzo jasne i wydajne światła mijania (żarówki H7), które świecą lepiej niż w autach nowszej generacji.
~hans_sl
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Uważam Lacetti za bardzo udane autko i niedoceniane.Dla wielbicieli sportowego stylu jazdy nie polecam.Natomiast jako samochód rodzinny,który ma przewieść kilka osób z pkt.A do pkt.B wygodnie,spokojnym stylem jazdy godne polecenia
~taki tam.
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Pierwsza opinię wystawiłem po przejechaniu 500 km. Była dobra, a teraz samochód oceniam jeszcze lepiej. Spełnia moje oczekiwania, jest wygodny, dośc szybki, pakowny i całkiem ładny. Ciuta za cienkie jak dla mnie koło kierownicy, ale tylko ciut. Spalanie mogłoby byc niższe, teraz zima na krótkich trasach ok.11 litrów na 100, ale gaz w przyszłości załatwi problem. Lubie ten samochód i nie mam zamiaru sie z nim rozstawać.
3,5
~Ptb77
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Dobre auto. Jeśli chcesz auto za rozsądne pieniądze to dobry wybór. Zwłaszcza jeśli masz garaż i nie za dużo jeździsz (15.000-20.000 rocznie). Zapakujesz się na wakacje i wygodnie dojedziesz. Jeśli nie za dużo jeździsz to gaz odradzam. Mimo, że są oszczędniejsze auta to daje sporo przyjemności z jazdy.
~tadmjk
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Jestem zadowolony z zakupu tego auta . Za te pieniądze ,biorąc pod uwagę wyposażenie , lepszego auta na polskim rynku w salonach nie widziałem .Np; nie widziałem welurowej tapicerki w innych autach , w tej cenie. Większość innych aut w salonach , odstraszała mnie czarnym , żałobnym kolorem wnętrza ! W Chevroletach tego nie ma ! Do tego kombi ma doskonałą , smukłą sylwetkę , co sprawia ,że przy większej prędkości jest mały współczynnik oporu...
~torrevado@vp.pl
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Całokształ oceniam lepiej niż dobrze. Tak na 5-. Całości dopełnia wyjątkowy wygląd Lacetti Kombi. Duży samochód o kekkiej sylwetce. W odróżnieniu od innych kombiaków ma bardziej opływowy tył. Daje to wrażenie lekkości auta, generane przeciwieństwo np. Opla Omegi Kombi,auta które na sam widok wydaje się ociężałe. Po drugie Chevrolet i jego złoty symbol na srebrno niebieskawej masce prezentuje się świetnie.
~poznaniak
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Naprawdę dobre auto za rozsądną cenę, raczej do używania na trasie niż w mieście. Apropo mojego spalania w mieście - jest ono wysokie - ale pokonuję krótkie odcinki w korkach (do 4 km) i pewnie dlatego takie wychodzi.
Chevrolet Lacetti Kombi