Ocena kierowcy - Chevrolet Orlando

88stasio, 10 lat temu
Rok produkcji 2013
Chevrolet Orlando 1.8 141KM 104kW 2010-2018 - Oceń swoje auto
Silnik : Bardzo ekonomiczny ecotec.
Silnik : Głośna praca powyżej 120km
Karoseria : Niestety jak wszystkie inne podatna na zarysownia ;p
Inne : brak
Jestem zadowolony z obecnego samochodu. Jeśli miał bym polecić to powiedział bym Kupcie Orlando w gazie a poczujecie jak ciężki może być wasz portfel. Myślę że fakt że Orlando kupiło już kilka znajomych mi osób w bliskim kręgu już coś mówi!
Gdyby nie hałas podczas jazdy 120 km było by znacznie lepiej. Zbiera się ładnie do 100 km silnika nie słychać.
Nic dodać nic ująć- dobrze wchodzi;]
W porównaniu do mojego pierwszego samochodu możliwość zawracanie w Orlando jest dla mnie nadal szokująca. Dobrze składa się w zakręty bez bujania wygodne fotele. Nie stanowią problemu koleiny na naszych drogach ani wjechanie w Off Road gdzie również dobrze sobie radzi samochód.
Pewnie po jakimś czasie mógł bym dać piąteczkę ale przy ubogiej wersji tego samochodu ciężko jest mi wyczuć jego gabaryty i zatrzymuje się 30-35 cm np od ściany jeśli chodzi o lusterka wstecz z tym nie ma żadnego dla mnie kłopotu duże- są po prostu świetne.
Nie ma co pisać dużo dużo dużo miejsca wygodnie wygodnie wygodnie:)
rzy obecnej temp 08/08/2013 w cieniu +38 stopni w Pomiechówku radzi sobie dobrze klimatyzacja po wyjściu czuję się jak bym dostał strzała:/ Czekam na zime brr
Dla mnie pasuje mam dużo miejsca czuję się komfortowo prowadząc samochód. Pasażerowie z tyłu raczej też nie narzekają:) 2 ostatnie fotele z tyłu dają sobie rade wygodne ale nie na dłuższą trase.
Bardzo dobre jeśli chodzi o dźwięki z zew., mały minusik za silnik powyżej 120 km/h
Nie miałem okazji niestety jeszcze robić żadnego przeglądu ale na pewno uzupełnię te dane. Jeśli chodzi o specyfikę jazdy jeżdżę na lpg i jestem bardzo zadowolony. na pełnym baku za około 83-96 zł czyli 38-41 litrów udało mi się wielokrotnie zrobić 380-402 km więc jest super praktycznie wychodzi mi około 22zł na 100 km. przy ostrzejszej jeździe zrobiłem 150 km mniej :/
Jakość cena jest kolosalna zanim kupiłem Orlando zaopatrywałem się na Dacie ale niestety jak zobaczyłem wykończenia w Orlando i jakości byłem zaskoczony że pojazdy zbliżone tak do siebie cenową mogą być tak oddalone jeśli chodzi o jakość.
Dane niestety do uzupełnienia, nie doświadczyłem
wow mam nadzieje że się nie pojawią:)

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.8 141KM 104kW [l/100km]

11,0