Oceny Chevrolet Spark I

Najnowsze oceny Chevrolet Spark I

3,5
~Mariusz
Hatchback 0.8 51KM 38kW
Przeciętne auto miejskie,mała pojemność w zamian za dynamikę i ekonomikę jazdy.Tani w utrzymaniu,mało awaryjny jeżeli o to autko zadbamy.Cena adekwatna do standartu.Największa porażka w tym samochodzie to klimatyzacja-kompletny brak mocy silnika po jej uruchomieniu,stwarza realne niebezpieczeństwo np.podczas wyprzedzania.Dość przyjemny design zewnętrzny i wewnątrz pojazdu,mniej racjonalnych rozwiązań technicznych.
~KRZYSZTOF
Hatchback 1.0 66KM 49kW
AUTO POSIADAM 4 LATA OD NOWOŚCI:WERSJA 1.0 PREMIUM(PEŁNA OPCJA),BYŁO SERWISOWANE PRZEZ 3LATA GWARANCJI,JEST TO TYPOWY MAŁY MIEJSKI SAMOCHÓD: NIE DROGI W UTRZYMANIU, ZWROTNY, ŁATWY W PARKOWANIU I FUNKCJONALNY(5 DRZWIOWY).
~Marcin
Hatchback 0.8 51KM 38kW
byłem pozytywnie zaskoczony tym autkiem - małe, tanie, ekonomiczne - przy umiejętnej jeździe i największy plus - Spark się nie psuje; mam auto od 4 lat, jeżdzę albo po mieście, albo pokonuję ponad 500 km w ciągu jednego dnia, nigdy nie było powodów na narzekania
1,9
~marcinc5@tlen.pl
Hatchback 0.8 51KM 38kW
Szkoda słów .ktoś w Korei robił pralki i przez przypadek postawił jedną na wózek dla inwalidów olśniła ich wtedy myśl MOŻE ZROBIMY SAMOCHÓD !!!Niestety auto było bublem i doprowadziło do upadku fabryki ,ale kupił zgliszcza Chevrolet nakleił swoje logo i sprzedaje dalej naiwnym jako samochód .
~Driver
Hatchback 0.8 51KM 38kW
Doskonały do jazdy w zatłoczonym mieście, łatwy do parkowania i bardzo wygodny. Najczęstsze zarzuty, to że tak naprawdę Spark jest odnowionym Matizem - i co z tego? Jeśli ktoś chce jeździć krążownikiem szos to będzie niezadowolony, ja polecam wszystkim tym którzy chcą kupić nowe miejskie auto za niewygórowaną cenę.
~k
Hatchback 0.8 51KM 38kW
To może wydawać się dziwne, biorąc pod uwagę markę, ale naprawdę jestem zadowolony z jego bezawaryjności. Trochę ma \"miękkie\" blachy ale korozji jeszcze nie stwierdziłem.
Dziennik kosztów dla Chevrolet Spark I
7,1
3,2
~Waldek Kiepski
Hatchback 0.8 51KM 38kW
Wrażenia psuje beznadziejna organizacja sieci serwisowej, brak dostępności części, idiotyczne procedury Asssistance.
~alaos
Hatchback 0.8 51KM 38kW
Podsumowując, na miejska jazdę jest bardzo dobry, parkowanie nim jet bezproblemowe i co ważne nie stwarza niespodziewanych kosztów bo jest bezawaryjny.
3,6
~Zenek
Hatchback 0.8 51KM 38kW
Jak za cenę o kilka tysięcy wyższą od matiza możnaby się spodziewać auta o wiele poprawionego. Zamiast tego uzyskujemy więcej usterek i wyższe spalanie.
~jas.bu
Hatchback 1.0 66KM 49kW
Fajne, dynamiczne niezawodne auto, a do tego tanie.