Ocena kierowcy - Chevrolet Spark II Hatchback

monika.gil@wp.pl, 13 lat temu
Silnik 1.0L DOHC 68KM 50kW
Rok produkcji 2010
Chevrolet Spark II Hatchback 1.0L DOHC 68KM 50kW 2009-2012 - Oceń swoje auto
ogólnie jestem bardzo zadowolona, świetnie wygląda dobrze się jeździ. rewelacyjny samochód miejski. Na trasie choć nie ma rewelacji to ok 130km/h idzie.
Mogłabym się przyczepić do słupków przednich, są dosyć szerokie co ogranicza kąt widzenia szczególnie na zakrętach, no ale są kurtyny więc pewnie nie mogli zrobić węższych
Kupiony pod koniec lutego, długo się nagrzewa. trzeba przejechać ok 3 km zamin poczuje się ciepły nawiew. Po 2 latach męczarni i jeździe w deszczowe dni na klimatyzacji ( tak strasznie parował), ostatnio w ogóle się nie grzał. Pojechałam wściekła do serwisu i okazało się, ze trzeba wymienić filtr kabinowy, 65zł( filtr z usługą) i jazda całkiem inna. szybko się grzeje a w samochodzie suchutko.
samochód mały, to i mało miejsca. Do jazdy miejskiej, zakupy i dzieci do przedszkola super. Ale 5 osób ciężko upchać, a juz większej postury to i z przodu ciasno.
Bardzo fajnie chodzi.
ceny przeglądów jak dla mnie są koszmarne. usługa przekracza koszt wymienionych olejów i filtrów.dobrze, ze jeszcze tylko rok serwisowania o i potem rezygnujemy. Zużycie paliwa chyba nie jest złe. Miasto benzyna ok 7l ale LPG też max 8l. na trasie benzyny zjadł ok 5l a LPG ok 6-7l. Dużo zależy gdzie się tankuje, bo ja na jednej miejscowej stacji już się przejechałam tak oszukują.
po dwóch latach mam zrobione 28000km, i wszystko bez zarzutu.
jak na razie rzadnych

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.0L DOHC 68KM 50kW [l/100km]